Zákaznická linka: +420 603 528 668
Košík je prázdný

Obchodní podmínky

Aktuální platné obchodní podmínky.

 

Všeobecné ujednání:

Následující obchodní podmínky platí pro obchodní proces s firmou DDsport.

Objednávky:

Objednávky přijímáme písemně, faxem či e-mailem. Nejvýhodnější možností je zaslání objednávky na e-mail. Minimální množství pro objednání je 5ks!!! Lze vyrábět i od 1 ks, ale vše záleží na aktuálním stavu zakázek. (Toto omezení neplatí v případě výroby celých sad, kde samozřejmě může být např. 1ks brankařského dresu). Pro zadání poptávky zboží využijte kontaktní formulář, který je k dispozici v detailech jednotlivých produktů, nebo nás kontaktujte přímo na e-mailu ddsport@ddsport.cz. Ceny, které zasíláme v předběžných kalkulacích, jsou vždy bez DPH.

Při konečné fázi objednávání doporučujeme přečíst sekci Jak objednat!

 

Při objednávání výrobků DDsport platí následující pravidla. Prosíme o jejich pozorné pročtení.

 

Ceny:

Ceny jsou uvedeny vždy v detailu produktu a platí pro základní konfiguraci výrobku (dresy s krátkým rukávem, trenýrky bez slipů atd.). Pokud se bude výsledná cena lišit (oproti ceně uvedené na internetu), sdělíme Vám ji obratem po obdržení Vaší objednávky. Pokud není výslovně uvedeno, cena u dresů je uvedena pouze za dres, trenýrky jsou prodávány samostatně. U zboží, které se dodává obvykle po párech (štulpny, ponožky atd.) je uvedena cena vždy za pár. Ceny, které zasíláme v předběžných kalkulacích jsou vždy bez DPH. Všechny naše výrobky jsou označeny logotypem DDsport. V případě, že si nepřejete mít logotyp DDsport na výrobku, bude jeho výsledná cena navýšena o 150,- Kč bez DPH (v případě dresu a trenýrek je příplatek brán za komplet). 

DŮLEŹITÁ UPOZORNĚNÍ:  

Každý klient má nárok na 2 grafické korektury vytvořeného návrhu ZDARMA v rámci jedné zakázky. V případě, že je zákazník náročnější na zpracování a požaduje více grafických úprav, účtujeme 200,- Kč  za úpravu.
Samozřejmě vzniknou-li nadpráce z důvodu našeho pochybení (špatné pochopení podkladů, umístění logotypů atd.), pak neúčtujeme nic.                         

V případě úprav délek jednotlivých střihů produktů si účtujeme příplatek 50,- Kč/kus bez DPH.

U objednávek o celkovém odběru pod 5 ks účtujeme příplatek 250,- Kč/kus.

Tento příplatek se nevztahuje na brankářské oblečení a produkty pro rozhodčí.

U objednávek  cyklistických produktů o celkovém odběru pod 5 ks účtujeme příplatek 400,- Kč/kus.

U doobjednávek při celkovém odběru pod 5 ks účtujeme  paušální poplatek 150,- Kč na celou zakázku (nikoliv na kus).

Pokud k tisku produktů bude využito fluorescenčních barev (reflexních) účtujeme příplatek 100,-Kč/kus .

 

Velikosti:

Zvýšenou pozornost věnujte prosím výběru velikostí. Pokud si nejste jisti správnou velikostí dle našich velikostních tabulek, jsme schopni Vám na vyžádání zaslat velikostní vzorky (formulář).  Vzorky půjčujeme ZDARMA pouze za cenu poštovného. Tato možnost platí ovšem jen pro konečný odběr vyšší než 5 ks.

Objednávka s větším počtem různých velikostí a provedením střihů bude kalkulována individuálně (dle náročnosti a konečného počtu velikostí).

 

Termín:

Termín dodání se liší dle druhu výrobků, aktuálním zaplněním výroby a celkového počtu objednaných kusů. U celých sad se snažíme dodávat do 2 až 3 týdnů. U kusové výroby je doba dodání delší – do 4-5 týdnů. 

 

Objednané zboží od firmy DDsport je možné dodat následujícími způsoby:

1. osobní odběr v sídle firmy
2. přepravní společností PPL

 

Platba:

Platby za objednané zboží firmy DDsport je možno provádět následujícími způsoby:

1. hotově při osobním odběru
2. převodem na účet dodavatele (zboží bude expedováno až po připsání částky na účet)
3. fakturou s dohodnutou lhůtou splatnosti (při opakované objednávce nebo dlouhodobější spolupráci)

V ceně zboží nejsou zahrnuty přepravní náklady.

 

Poštovné:

Doprava po ČR do druhého pracovního dne. 
Doprava na Slovensko do dvou pracovních dnů. 

Poštovné do ČR včetně doběrečného 120,- Kč.

Poštovné na Slovensko 10,- € .

Při zasílání zakázky na Slovensko doporučujeme platbu do předu na náš slovenský účet, kde Vám nebude účtován žádný poplatek za zahraniční bankovní převod. Jsme schopni zásilku dodat i na dobírku. Při tomto způsobu se cena za poštovné navyšuje na 14,- € .

Klient je vždy den před obdržením zásilky kontaktován přepravcem o čase jejího doručení.

Po odeslání objednávky Vám bude zaslán potvrzující e-mail. Pokud neobdržíte potvrzení Vaší objednávky, kontaktujte nás na ddsport@ddsport.cz nebo na tel. +420 603 528 668.

 

Ochrana dat:

Ochrana osobních dat – za ochranu Vašich osobních dat ručíme. Požadujeme pouze nezbytné údaje pro správné a rychlé doručení zásilky. Vaše osobní data budou sloužit pouze pro naši potřebu a neposkytneme je nikomu dalšímu.

 

Reklamace:

Reklamace a vrácení zboží se řídí platnými předpisy. Více o reklamacích se dozvíte zde.

 

Ostatní ujednání:

Veškerá loga i designy výrobní řady DDsport jsou majetkem firmy DDsport a je zakázáno jakékoliv jejich používání či rozšiřování bez svolení firmy DDsport.
Jméno DDsport je registrovaná obchodní značka a jeho vlastníkem je firma DDsport!

Firma DDsport si vyhrazuje právo jakékoliv změny bez předchozího upozornění. Platnost těchto podmínek automaticky ruší vydání podmínek nových.

© 2006 - 2018 DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.