Zákaznická linka: +420 739 024 642
Košík je prázdný

Aktuality

Teambulding Ping Pong V pátek 22. 11. 2019 jsme dali opět na chvíli oddech našim strojům a vyzvali k odvetě kolegy z firmy JP Tisk s.r.o.. Společně jsme si to rozdali v turnaji ping pongu.
Náš tým DDsport tentokrát zvítězil a tak srovnal skóre po prohře v Paintball. Bylo t...Více
Speciální sada hokejových dresů ve stylu NHL Při příležitosti 80. narozenin vsetínského hokeje jsme připravili speciální sadu hokejových dresů ve stylu NHL.
...Více
Teambuilding DDsport V pátek 30. 08. 2019 odpoledne jsme dali na chvíli oddech našim strojům a přijali pozvání od kolegů z firmy JP Tisk s.r.o. a společně jsme si to rozdali v Olomouci v areálu Korunní pevnůstky ve hře Paintball.
...Více
Nová kolekce hokejových setů Hokejový kolotoč se za nedlouho opět roztočí startem nové hokejové sezóny. Nastává tedy ideální doba pro řešení realizace nových dresů na hokej pro nadcházející hokejovou sezónu. Neustále se snažíme vylepšovat naši nabídku a tak přicházíme s novou ko...Více
Hasičské dresy REDO Neustále pracujeme na vývoji kolekce dresy pro hasiče a v brzké době přineseme další novinky.

První novinkou v naší nabídce je nový atraktivní design REDO. Tento design hasičského dresu můžete objednávat již nyní za zaváděcí cenu 435 Kč + 21% DPH. V c...Více

Položky 15 z celkem 145

© 2006 - 2019 DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.