Zákaznická linka: +420 739 024 642
Košík je prázdný

Aktuality

UŽ ČTVRTSTOLETÍ S VÁMI Oslavujeme 25. výročí od založeníVážení zákazníci a obchodní partneři. Letošní rok je pro naši firmu Dresy DDsport velice významný Firma byla založena v dubnu 1994 paní Danou Dokoupilovou. Postupně do vedení firmy zapojila celou svoji rodinu a konc...Více
Repliky dresů pro dětské fanoušky Vyrobíme přesné repliky dresů pro Vaše největší dětské fanoušky. Ano. I takové dresy umíme připravit.

Stačí vybrat správnou velikost dresu pro Vašeho malého fanouška a zaslat foto požadovaného designu.

Zašlete nám poptávku a připravíme Vám kalkulaci na...Více
Věnujeme se projektu "Představujeme se dětem" Stále se věnujeme našemu projektu: "Představujeme se dětem". Nedávno nás navštívili děti z třídy Berušek z MŠ a ZŠ Svatoplukova Olomouc a děti z družiny ZŠ Vrbátky.
S dětmi jsme strávili příjemné dopoledne a vyrobili pro ně s jejich dopomocí malé dáre...Více
Podporujeme projekt Hockey Goalie Clinic Rádi podporujeme perspektivní projekty. Dresy DDsport se staly hrdým partnerem parádního projektu pro děti (Hockey Golie Clinic).

Unikátní celoroční projekt pro mladé nadějné hokejové brankáře, které na každý pořádaný kemp oblékneme hokejovým brankářs...Více
Rozšířili jsme tým o nového dříče Neustále se snažíme rozvíjet a tak pracujeme i na zrychlení naší produkce pro vaše dresy a sportovní oblečení. Aktuálně jsme uvítali v našich výrobních řadách novou posilu tisku a to tiskárnu ROLAND VERSAEXPRESRF 640.

Jedná si již v pořadí o 5. stroj....Více

Položky 15 z celkem 140

© 2006 - 2019 DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.