Zákaznická linka: +420 739 024 642
Košík je prázdný

Aktuality

Rozšířili jsme tým o nového dříče Neustále se snažíme rozvíjet a tak pracujeme i na zrychlení naší produkce pro vaše dresy a sportovní oblečení. Aktuálně jsme uvítali v našich výrobních řadách novou posilu tisku a to tiskárnu ROLAND VERSAEXPRESRF 640.

Jedná si již v pořadí o 5. stroj....Více
Město Šternberk propaguje sportovní životní styl Zástupci města Šternberk přišli s originálním nápadem. Propojit sportovní životní styl s propagací města. V informačním centru budou nejen pro občany města, ale i turisty již brzy k dostání originální trička určená pro běh a jiné sportovní aktivity s...Více
Hokejové dresy na dobrou věc Už počtvrté se uskuteční akce Hokej na dřeňNa sobotu 19.ledna jsme připravili pro vsetínské hokejisty VHK ROBE VSETÍN v rámci charitativní akce "Hokej na dřeň" speciální edici hokejových dresů inspirovaných barvou krve.
...Více
Týmové doplňky Čepice
Sportovní čepice je ideální volbou pro doplnění treninkového či vycházkového oblečení Vašeho týmu. Čepice je vyrobena z prodyšného elastického materiálu Winter Cube z rubové strany s mírným podčesem. Potisk možný v designu týmového oblečení.
Vyb...Více
Oblékáme extraligové volejbalistky Zubřice Přerov Do nového ročníku volejbalové extraligy jsme realizovali nové volejbalové dresy a týmové oblečení pro volejbalistky Zubřice Přerov.
...Více

Položky 15 z celkem 136

© 2006 - 2019 DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.