Představujeme Vám nové teplákové soupravy ze speciálně vybraného a odzkoušeného materiálu DREAM ( vzorník materiálů na vyžádání rádi zašleme).
V naší nabídce naleznete také teplákové soupravy speciálního vypasovaného střihu pro ženy (LISA, LORA).
Soupravy dodáváme v široké škále velikosti od S až po XXL. Lze objednávat samostatně bundy a tepláky.
Jelikož jsme přímo výrobci můžeme všechny teplákové soupravy pro Vás upravit na základě Vašich požadavků.
Před výrobou si sami zvolíte, zda bundy budou s celopropínacím nebo s 3/4 zipem. Máte také možnost zvolit počet kapes atd.
Aplikujeme loga digitálním tiskem,sítotiskem či vyšivkou.

Teplákové soupravy lze také tisknout sublimační technologii (digitální), což Vám umožní zvolit naprosto originální design teplákových souprav, který Vám zaručí, že nenarazíte na soupeře ve stejném týmovém oblečení, pouze s jiným logem. U této technologie máte možnost vybírat z neomezené kombinace barev, přičemž se cena nenavyšuje.
Aby jste se vyhnuli složitému měření dle tabulek před objednáním výroby, rádi zašleme velikostní vzorky na odzkoušení. Pro ověření kvality provedení a materiálu zasíláme vzorky přímo teplákových souprav na ukázku.
Další výhodou proč objednat teplákové soupravy právě u nás, je možnost postupného doplňování celé sady bez dlouhého čekání na dodání. Navíc design a loga budete mít u nás samozřejmě archivované a tak Vám můžeme zaručit , že nebudete závislí na tom, zda se souprava s vašim designem ještě dováží, ale zcela jednoduše si ji doobjednáte.
Hodláte-li investovat do nových teplákových souprav jsme připraveni poskytnout kompletní servis a nadstandardní podmínky.
Cena za kompletní soupravu se pohybuje od 720,- Kč bez DPH.