Vyrábíme stylové sportovní dresy a týmové oblečení pro atletický sport. Připravili jsme novou kolekci 2021 atraktivních designů atletických běžeckých dámských a pánských dresů, které nekompromisně zvýrazní identitu vašeho týmu. Vyberte si pro sebe nebo váš tým atraktivní atletické dresy z nové kolekce jaro 2021. Dresy na atletiku splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost, která je důležitá pro výkon sportovce.

✅ Nabízíme největší výběr designů dresů na atletiku.
✅ Barevnost polokošile upravíme na přání zákazníka
✅ V ceně neomezený potisk (jmenovka, číslo, logo, slogan...)Dámské běžecké dresy


Pánské běžecké dresyZkušenosti s výrobou dresů a sportovního oblečení máme již 30 let. Disponujeme pestrou škálou velikostí a oblékneme ty nejmenší sportovce a i ty nejstatnější ve všech velikostí.

Držte si svůj styl! U nás máte jistotu archivace zakázky a možnost doobjednání již od 1 ks po neomezenou dobu. Nabízíme propracované střihy a materiály, které Vám zaručí 100% pohodlí během závodu. Možnosti tisku zářivých fluo barev. Ve spolupráci s naším grafickým studiem máte jedinečnou možnost oslnit ostatní a připravit si vlastní originální vzhled, který nekompromisně zvýrazní vaši identitu.

V našem on-line systému si můžete sami jednoduše navolit materiál, střihové provedení (dámské pánské), styl písma, styl čísel, zvolit počet ks a velikosti. Systém na základě zvolených prvků vytvoří cenovou kalkulaci. V ceně je libovolný počet čísel, vašich log a reklam.Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství = Dresy DDsport