Pořiďte si stylové a funkční dresy

Léto je sice aktuálně v plném proudu, ale ve fotbalovém světě už začal podzim. Ano, nejvyšší soutěž a i mnohé ostatní se už rozběhly. Ty nejnižší soutěže začnou za několik dní. Právě z tohoto důvodu je zapotřebí popřemýšlet nad novými dresy. Jak ale vybrat takové, které budou jednak designově zajímavé a jednak funkční? Vcelku jednoduše a není problém objednat online za výhodné ceny.


Myslete na funkční provedení

Když se podíváte na moderní fotbalové dresy špičkových hráčů, tak zjistíte, že se od modelů šitých v minulosti neskutečně liší. Ušity jsou totiž z těch nejmodernějších materiálů, které dokážou velmi efektivně odvádět pot. Výborné jsou i z hlediska střihu. Vyrábí se totiž nejvíce v přilnavé podobě. Hráč se v dresu cítí příjemně a také se do jisté míry zamezí tomu, že jej za dres nebo fotbalové trenýrky soupeř chytí. Co se týká střihu, lze volit modely s klasicky řešeným límcem nwbo případně standardní trička. Fotbalové štulpny jsou nejoblíbenější v ponožkové podobě.


Elegantní design včetně potisku

Když se řekne týmové oblečení, tak se většině lidí samozřejmě vybaví jakýsi unifikovaný vzhled. Fotbalové dresy i týmové soupravy musí být dokonale sladěné. Využít lze kombinace několika barev. Většinou se volí jedna dominantní a další doplňkové. Samozřejmostí musí být také doplnění potisku dle potřeby, čísla a případně jiných znaků na jakoukoli část dresu.


Na DDsport se můžete spolehnout

Jestliže aktuálně potřebujete dresy na fotbal, není nutné navštěvovat žádnou kamennou prodejnu. Objednat si je lze velmi pohodlně přímo online u DDsport. Máme s výrobou tohoto sortimentu již více než 20 let zkušeností. Dresy si není problém jednoduše online navrhnout ve spolupráci s našimi odborníky a nechat poslat přímo na vámi uvedenou adresu.
Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství = Dresy DDsport