Dresy DDsport je tradiční česká rodinná firma s letitou tradicí. Hokej se řadí v česku mezi tradiční a oblíbené sporty.  Proto v našem sortimentu nesmí chybět hokejové dresy, hokejové štulpny a hokejové návleky. Máme veliké zkušenosti z výrobou dresů na hokej, které jsme při vývoji hokejové kolekce posbírali. Právě tyto zkušenosti se snažíme zúročit ve finálních produktech. Dresy na hokej dodáváme již více jak 20 let tuzemským i zahraničním klubům.

 

 

 

 

Hokejové dresy si v posledním období prošly výraznou střihovou proměnou. Moderní trend směřuje ke kvalitním odlehčeným materiálům a střihům přesně padnoucím na výstroj hráčů. Pryč jsou tedy časy vlajícího dresu a „baňatých“ rukávů.

 

V DDsport jsme samozřejmě reagovali na tuto proměnu a upravili jsme střihové provedení hokejových dresů tak, aby splňovaly aktuální požadavky profesionálních i amatérských hokejistů. Přičemž byl do nabídky přidán i nový speciální střih SLIM.  Můžete si tedy při konfiguraci objednávky vybrat z pestré škály střihového provedení hokejových dresů.

 

 

Design dresů

Jsme si dobře vědomi toho, že každý tým chce být jedinečným a dresy popř. celý komplet hokejového oblečení je výkladní skříní každého správného týmu. Jedinečnost designu se v poslední době stala již standartním požadavkem.  Nové technologie a především náš tým šikovných grafiků umožňují plnit mnohdy velmi náročné představy našich klientů.

 

  • hokejove dresy
  • hokejove dresy
  • hokejove dresy
  • hokejove dresy

Hokejové dresy potiskujeme 100% digitální technologií (sublimace). Nově jsme do nabídky zařadili i možnost tisku fluorescenční (zářivou) barvou. Dres lze doplnit aplikacemi i dle trendu NHL.  Nášivka týmového loga na hrudi či aplikování našívaných čísel zvyšují profesionální vzhled dresů.

 

 

 

Proč by jste měli zakázku svěřit právě u DDsport?

 

-          Používáme kvalitní, prověřené a otestované materiály

-          Jsme připraveni rychle reagovat na Vaši poptávku a připravit poutavý grafický návrh a to zcela zdarma

-          Realizaci výroby odbavíme do 2-3 týdnů. Možno dohodnout i expresní dodání

-          Osobní přístup a 100% poradenský servis

-          Máme zájem o finální výrobek a zpětnou vazbu zákazníka

-          Zaručujeme seriózní jednání a spolehlivost


 

Pokud hledáte výrobce dresů pro svůj tým, tak neváhejte svěřit zakázku u DDsport.

 

Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství = dresy DDsport