Už počtvrté se uskuteční akce Hokej na dřeň

Na sobotu 19.ledna jsme připravili pro vsetínské hokejisty VHK ROBE VSETÍN v rámci charitativní akce "Hokej na dřeň" speciální edici hokejových dresů inspirovaných barvou krve.V sobotním zápase, který už sám o sobě bude hodně zajímavý, se proti sobě postaví druhý Vsetín a třetí Kladno. Valaši mají jedinečnou možnost odskočit třetím Rytířům na rozdíl až šesti bodů. Mimo zajímavý sportovní souboj však půjde i o dobrou věc. Přímo na zimním stadionu se budete moci zapsat do registru dárců kostní dřeně. Díky tomu máte možnost někomu zachránit život.Vy všichni, kteří jste v dobrém zdravotním stavu, cítíte se zdrávi, je Vám 18-35 let můžete pomoci zachránit lidský život. Vstupte do Registru dárců kostní dřeně a pomozte tím dobré věci. Právě vaše krvetvorné buňky můžou někoho zachránit z leukémického onemocnění.


Více informací naleznete na stránkách www.kostnidren.czHokejové utkání pomůže i finančně

Tyto speciální hokejové dresy po zápase poputují do internetové aukce a její výtěžek poté na dobrou věc. Od dvanácti hodin v neděli 20. ledna až do pondělí 28. ledna do 12:00h bude probíhat aukce těchto dresů a poběží tradičně na serveru www.sportovniaukce.cz.


Celý výtěžek z aukce půjde na účet nové benefice hokejbalového Stoupa cupu pod názvem #zustanvehre, kterou podpoříte vsetínský spolek Roska a jejich klienty trpící onemocněním roztroušené sklerózy. Jako dárek k přispění na dobrou věc, věnovali Rytíři Kladno do aukce podepsaný dres Jaromíra Jágra.#TvojeVolba #TvujDesign #TvojeVitezstvi = Dresy DDsport