V neděli 12.9.2021 se uskutečnil první ročník běžeckého závodu 4Drun DDsport Dubanská desítka, kterého jsme byli součástí.

V obci Dubany, kde sídlí naše firma se podařilo něco, co tu ještě nebylo. Sešlo se tu 400 nadšených běžců, kteří si v jednotlivých věkových kategoriích poměřili síly.

Prožili jsme krásný sportovní den za účasti mnoha osobností z našeho regionu. Nejrychleji v cíli byl Pavel Dvořák a v kategorii žen zvítězila Petra Kamínková. Závod absolvovalo několik známých osobností, například král ligových střelců Michal Ordoš nebo bývalý kapitán HC Olomouc Jakub Bartoň. Medaile předával legendární trenér Petr John Uličný.

Pověstnou třešničkou na dortu byla spolupráce s charitativní iniciativou "Děti Dětem", kde se podařilo na malého Matyáše Raka vybrat příspěvek 25 500 Kč.

Bylo nám velikým potěšením spolupracovat s organizátory 4Drun a partnery této akce. Již dnes se těšíme na 2. ročník 4Drun DDsport Dubanská 10.

Děkujeme všem za účast a za rok se budeme opět těšit na viděnou!