Přestože se nám podařilo v roce 2016 zavést mnoho novinek i tak nám toho na rok 2017 zůstává požehnaně, neboť se snažíme neustále zlepšovat a poskytovat našim zákazníkům to nejlepší.


Elastické kalhoty:

Velké změny nastanou ve střihu a provedení elastických kalhot. Rozhodli jsme se reagovat na nový trend a tak spuštění nové kolekce klepe na dveře. První testy nám ukázaly, že se je na co těšit. Elastické kalhoty v novém provedení chceme nasadit na náš web již na začátku února 2017.  Kalhoty kromě propracovaného střihu budou dále vylepšené novým speciálním italským materiálem. Vše je konzulováno s atlety a fitness nadšenci.


Creator:

Chceme doplnit naši novou webovou aplikaci Creator. Plánujeme její rozšíření o připravanou kolekci designů pro fotbal, florbal, hasičský sport.


Katalog a nové designy:
Dokončujeme katalog nových designů pro fotbal, florbal a hasičský sport.  Start nové kolekce je v plánu začátkem února.Nové produktové fotografie:
Zmodernizovali jsme naše foto studio, které již vytváří nové produktové fotografie, které budeme aktualizovat po celý rok.


Soutěže pro fanoušky naší firmy na sociálních sítích:
V roce 2017 jsme se rozhodli zatraktivnit naše sociální média o více soutěží pro naše fanoušky. Kolekce fitness a eshop:
V průběhu roku 2017 bude představena kompletní kolekce pro fitness. Aktuálně ji vzorujeme. Bude spuštěn prodej s produkty této kolekce.


Web:
Jelikož víme, že webové stránky jsou naši výstavní skříní budeme věnovat nemalé úsilí k jejich vylepšení.
Cílem bude je zpřehlednit a udělat uživatelsky přívětivější. V plánu máme zjednodušení objednávkového systému.Export:
V letošním roce bychom se chtěli více soustředit na export našich produktů do Evropy.  Jednáme s novým německým a španělským odběratelem.


Pomáháme:

V loňském roce jsme spustili projekt DDsport pomáhá, do kterého jsme úspěšně zapojili i naše klienty. Setkal se s velice pozitivním ohlasem. Akce byla připravena pro malou Nicolku, která trpí svalovou atrofií a potřebuje nákladnou léčbu.  Pro Nicolku se podařilo získat krásných 22 345,- Kč. Na toto bychom chtěli navázat i v letošním roce a v rámci tohoto projektu podpořit dobrou věc.


Plánů a cílů máme hodně a budeme se snažit co nejvíce o jejich naplnění.

Dresy DDsport  "Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství"