Každé sportovní utkání se řídí určitými pravidly. Jedním z důležitých pro profesionální i amatérské sportovce je to, že činnost musí vykonávat ve stanoveném sportovním dresu. Pro kolektivní sporty jsou typické dresy, jejichž funkcí není jen rozlišení jednotlivých týmů. Hlavním smyslem sportovního oblečení je poskytnout sportovcům dostatečný komfort a příznivce ovlivnit jejich výkon. Vybrat ten správný dres však není nic jednoduchého. V tomto příspěvku vám prozradíme, na co si dát pozor a kde se poohlédnout po kvalitních dresech za skvělou cenu.

 

Velikost, střih a materiál

Na co si dát pozor při výběru dresů? K nejdůležitějším aspektům patří velikost, střih a materiál. Outfit musí sportovci padnout jako ulitý. Nesmí být těsný, ale ani příliš volný. Dresy by měly být střižený tak, aby nijak neomezovaly v pohybu a zároveň nevlály. Co se týče materiálu, podstatné je, aby byl pohodlný, prodyšný a dobře odváděl pot. Některé materiály jsou doslova univerzální a vyrábí se z nich dresy pro většinu sportovních odvětví. Jiné mají natolik specifické vlastnosti, že se využívají jen pro určité sporty.

 

Podstatný je i vzhled

Perfektně střižený a skvěle padnoucí dres ze špičkového materiálu bude dokonalý jen za předpokladu jedinečného designového provedení. Sportovní oblečení musí dobře vypadat, protože jedině tak se v něm bude sportovec cítit dobře. Líbivé a poutavé grafické zpracování dresů může pozvednout morálku týmu. V profesionálně vyhlížejícím dresu si i parta amatérských sportovců připadá jako ve finále prestižního klání.

 

Umíme vyrábět profi dresy

Vezmete-li si výše zmíněné atributy k srdci, bude se vám jistě zamlouvat naše nabídka DDsport. Výrobou dresů se zabýváme více jak 20 let a nabízíme sportovní oblečení pro většinu sportů.Navíc jsme pro vás připravili intuitivní online aplikaci CREATOR DDsport, díky které si navrhnete jedinečný dres pro svůj tým. Nebo svěřte vizuální podobu našim zkušeným grafikům, kdy vám navrhneme originální a jedinečný design pro vás tým.  

 

 Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství.