Buďte svoji, buďte originální. Nechte si je vyrobit na zakázku se vším všudy!


Víte, čím jsou typické jakékoli individuální i kolektivní sporty? Ano, máte pravdu, stylovými a funkčními dresy.


Právě prostřednictvím dresu je u kolektivu podpořena síla týmu a u individuálních sportů identita jednotlivce. Nechat si ušít sportovní dresy dnes můžete bez problémů i online. Sami si přitom navrhnete kompletně jejich podobu včetně potisku a mnohých ostatních detailů. U kterého výrobce sportovních dresů tak učinit a na co všechno si dát pozor? Čtěte dál, prozradíme vám to v následujících řádcích.Vsaďte na specialisty se spoustou zkušeností

V první řadě je třeba předznamenat, že se vyplatí nechat si dresy zhotovit u firmy, která se v oboru pohybuje dlouho a má tradici. Jejiž produkty jsou vysoce kvalitní. Dresy DDsport figurují úspěšně na trhu již více než 20 let. S výrobou dresů máme spoustu zkušeností a dokážeme dodat modely přímo na míru určené pro prakticky jakýkoli sport. Nejvíce vyrabíme fotbalové dresy, hokejové dresy a hasičské dresy, ale i atletické dresy, basketbalové dresy a florbalové dresy nebo take dresy na šipky . Ročně vyrobíme pro sportovce více než 30 000 dresů.


  • Fotbalové dresy
  • Hokejové dresy
  • Hasičské dresy
  • Atletické dresy
  • Florbalové dresy
  • Dresy na americký fotbal
  • Volejbalové dresy
  • Dresy na šipky

Sportovní dresy na míru

Ať už sledujete jakýkoli sport, jistě víte, že fotbalové dresy, atletické dresy a mnohé jiné mají svá specifika. Vyrobit si je můžete nechat z různých materiálů a také v rozličném provedení. Co se týká střihů, třeba ve fotbale jsou dnes moderní upnuté variace. Soupeř za takový dres jen tak nezatahá a celý komplet vypadá dobře. To samé platí o přítomnosti límečku. Zvolit lze jak klasická trika, tak i variace límcem.


A co další aspekty? Mezi ty se řadí délka rukávů, podoba štulpen nebo vizáž souprav. Například hasičské dresy jsou v tomto ohledu unikátní a bez soupravy v designu týmu se fakticky neobejdete.


Vlastní design samozřejmostí

Doby, kdy jste si objednali nějaký dres a poté trnuli, co vám vlastně ušijí, jsou naštěstí pryč. U DDsport si velmi jednoduše a pohodlně vyberete konkrétní vzhled dresu včetně reklamních prvků, obrázků, čísel či jiných detailů. Využít budete moci šablon, jež jsou na webu k dispozici nebo nakonfigurovat dres online. Objednávat lze už od 1 kusu dresu.Vaše volba, Váš design, Vaše vítězství = Dresy DDsport