Potřebujete obléci kompletně váš tým a vytvořit originální design týmového oblečení? S DDsport  je to možné. 

 

Máme pro Vás tip, jak sladit týmové oblečení do jednotného originálního designu.

 

Tepláková souprava to je základ

Každý správný tým by měl mít jednotné vycházkové oblečení. DDsport je připraven pro Vás vyrobit bundu i tepláky s využitím 100% digitálního tisku (sublimace). Tato technologie umožní dát teplákové soupravě vlastní originální design, který nebude mít žádný z Vašich soupeřů.  U DDsport navíc máte zajištěnou velkou variabilitu provedení bundy. Bundu si můžete v našem webovém konfigurátoru navolit s kapucí či bez kapuce, s krátkým zipem či celopropínacím zipem.  Další volitelnou částí jsou kapsy. Máte na výběr teplákové bundy, mikiny s otevřenými kapsami nebo s kapsami na zip či klokaní kapsou. Vše je pouze na Vaší  volbě.  

 

U tepláků je k dispozici také několik provedení střihu. Tepláky lze připravit se zakončením na zip či volné nebo do úpletu. Opět volíte z možností, s kapsami či bez kapes.

 

Pokud uvažujete o kompletním oblečení pro Váš tým, máte možnost zadat výrobu týmových polokošil,  ¾ kalhot, funkčních trik a dalšího sportovního oblečení,  které dodá Vaše týmu jedinečnou profesionální image.

 

Chcete vlastní design?

Vlastní design připravíte do určených šablon, které jsou k dispozici na stránce webu. Můžete využít grafický editor pokud jste v tomto zdatní nebo jednoduše zakreslit design v ruce.  Náčrt projedete scannerem a pošlete na e-mail. Grafici v DDsportu dají Vašemu náčrtku profesionální podobu a vše znovu zašlou e-mailem ke konzultaci. Výroba startuje až po Vašem finálním schválení.

 

 

 

Nevíte si rady s volbou velikostí?

Hračka. U DDsport máte možnost přes jednoduchý formulář, který je k dispozici na firemním webu zažádat o velikostní vzorky, které poskytujeme zcela ZDARMA. Platíte pouze za poštovné.  Pak už zbývá jen odzkoušet a pečlivě sepsat seznam požadovaných velikostí.  Pokud dáváte přednost velikostním tabulkám  opět žádný problém. Vše je důkladně zpracováno a umístěno na webových stránkách.

 

Pokud tedy uvažujete o týmovém oblečení, neváhejte oslovit českou tradiční firmu DDsport.

 

Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství = dresy DDsport