Plánujete dresy či teplákové soupravy s vlastním designem? Neváhejte nás oslovit. U nás není tohle vůbec žádný probém. Zrealizujeme dresy přesně podle Vašich představ.

 

Cílem DDsport je vždy vytvořit unikátní design dresů a oblečení pro sportovní tým. Vyhovíme jakýmkoliv požadavkům na design včetně tisku zářivých fluo barev. S novými možnostmi technologií přicházejí i nové možnosti designů nejen dresů, ale také týmového oblečení. Někdo preferuje jednoduchý styl designu dresů či teplákových souprav, jiný zase chce zaujmout něčím výstřednějším.

 

Zadání grafiky

V zadání grafiky pro výrobu nehledejte žádnou vědu. Zadání designu dresů či týmového oblečení není zdaleka tak složité, jak si mnozí myslí. Člověk si obvykle láme hlavu jakým způsobem zadat svoji představu o designu požadovaného produktu k rukám výrobce. DDsport poskytuje 100% poradenský servis při zadávání požadavků na design týmového oblečení. Pokud nejste zdatní v grafických programech, stačí jednoduše načrtnout na papír skicu, kterou náš tým grafiků přepracuje do profesionální podoby a pošle k náhledu a odsouhlasení grafiky pro výrobu.

 

Nebojte se ozvat

Jelikož tvoříme oblečení a jeho design na základě představ klienta, není žádný dotaz či připomínka zbytečná. Naším cílem je Vaše naprostá spokojenost s finálním produktem.

 

Nad vším, co připravujeme, máte kontrolu

Od prvního návrhu až po poslední finální předtiskovou přípravu máte u DDsport vše pod kontrolou. Jednotlivé návrhy jsou posílány vždy ke schválení. Výroba startuje až po odsouhlasení předtiskové sestavy.

 

Propagační předměty v designu

V designu oblečení můžete mít rovněž řadu propagačních produktů pro Váš tým. V nabídce máme i mini dresy, šály, vlajky, vlaječky, tubusy, čepice a další produkty pro fanoušky.

 

DDsport, český výrobce sportovního oblečení ve vlastním designu s 25ti letou tradicí.

Dresy DDsport  "Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství"