Oslavujeme 25. výročí od založení

Vážení zákazníci a obchodní partneři. Letošní rok je pro naši firmu Dresy DDsport velice významný Firma byla založena v dubnu 1994 paní Danou Dokoupilovou. Postupně do vedení firmy zapojila celou svoji rodinu a koncept rodinné firmy drží dodnes. V rámci našeho výročí Vám přinášíme úvodní slovo paní majitelky Dany DokoupilovéJsem velmi šťastná, že firma DDsport dosáhla již 25-ti let svého působení. Když jsem firmu před 25ti lety zakládala, vůbec jsem si nepředstavovala, jakého rozsahu a stability jednou dosáhne. Při zrodu firmy jsem byla já, manžel a jedna švadlenka. Postupem času jsem zapracovala obě děti a rozšířili jsme se až do dnešního stavu 20ti zaměstnanců a 6ti externích spolupracujících firem. Za dosavadních 25 let své činnosti se u DDsport vyrobilo přes 1 000 000 ks sportovních dresů, které jsme expedovali do celé Evropy i Ameriky.


V roce 2009 jsme získali dokonce prestižní ocenění Živnostník roku Olomouckého kraje. Samozřejmě takového vývoje a úspěchů nelze dosáhnout bez kvalitní práce všech našich zaměstnanců, která se odráží na výsledných produktech a vytváří nám spokojené a vracející se klienty. Všem lidem, kteří se podílí na výrobě produktů DDsport za toto patří mé veliké poděkování

Jsem si dobře vědoma toho, že právě oni jsou klíčem k dalším úspěchům. Velmi mě těší, že mám ve svém týmu lidi, kteří dokáží pružně reagovat na aktuální trendy a požadavky na provedení a design sportovního oblečení, které jsou v dnešní době mnohem náročnější než tomu bývalo dříve.


Vždy jsme se snažili a snažit budeme splnit zákazníkům jejich požadavky a plně tak dostát našemu motu: Tvoje volba, Tvůj design, Tvoje vítězství = DDsport! Náš individuální přístup ke každé zakázce je to, co podle mého názoru odlišuje DDsport od konkurence a přináší nám nové zákazníky.


Pevně věřím, že se nám podaří udržet vysoký standart kvality našich produktů a přístup k zákazníkovi. Pak o budoucnost DDsport nemám strach a přeji nám všem do dalších let činnosti mnoho úspěchů, ale i odpovědnosti a trpělivosti.


Dana Dokoupilová
majitelka DDsport


V rámci výročí naší firmy jsme pro vás připravili stručný soupis historických mezníků.


1994 - založení firmy

1995 - první katalog dresů

1997 - spuštění první webové prezentace

2002 - nákup první velkoformátové tiskárny a zažehlovacího lisu

2004 - nákup druhé velkoformátové tiskárny

2007 - nákup a rekonstrukce nových výrobních prostor

2008 - přesun do nových prostor

2009 - ocenění živnostník roku Olomouckého kraje

2010 - nákup dalšího zažehlovacího lisu

2011- rozšíření nabídky aplikace log o sítotisk, flex a výšivku

2012- přestavba půdních prostor na vzorkovnu

2013 - nákup třetí velkoformátové tiskárny

2014 - spuštění nového e-shopu

2016 - nákup čtvrté velkoformátové tiskárny s možností tisku zářivých fluo barev

2017 - přestavba prostor a rekonstrukce grafického studia

2018 - nákup páté velkoformátové tiskárny

2019 - oslava 25 let od založení firmy