Powered by Smartsupp

V této sekci se dozvíte odpovědi na nejčastěji kladené otázky (FAQ) v naší firmě. Chcete-li se přesto na něco zeptat, neváhejte a kontaktujte nás,rádi Vám odpovíme.


1. Mohu mít i jiné barevné kombinace, než ty které jsou zobrazené u produktu?

Potisk sublimační technologií umožňuje zvolit jakékoliv barevné kombinace, tzn. např. modrou s růžovou atd.


2. Mohu užít v číselné řadě např. i čísla jako 99, 333?

V číselné řadě mohou být zahrnuta jakákoliv čísla. Na celkovou cenu u sublimace nemá počet číslic vliv.


3. Jak probíhá platba?

Zasíláme vždy proforma fakturu. Zboží je klientovi odesláno po připsání částky na náš účet.


4. Jaká je dodací lhůta?

Zákazník obdrží zboží do 3 týdnů ode dne odsouhlasení objednávky a designu. Případná nutnost dřívějšího či pozdějšího dodání je konzultována. Nově nabízíme možnost expresního dodání do 24 hodin. Vše však záleží na aktuálním vytížení dílny.


5. Můžu mít vlastní design?

Volba vlastního designu je takřka standardní záležitostí. Návrh si zákazník načrtne a zašle e-mailem či obálkou k rukám našich grafiků, kteří provedou odborné zpracování a usazení. Za zpracování v případě odběru nad 5 ks zákazník neplatí.


6. Volba velikostí a materiálu

Volba velikostí může proběhnout dle našich velikostních tabulek, které jsou zobrazeny zde na webu. V případě nerozhodnosti zašleme velikostní vzorky. Obdobný postup je možný i u materiálů. Zejména u cyklo dresů doporučujeme velikostní vzorky vyžádat. Všechny vzorky zasíláme ZDARMA!!


7. Jak zaslat loga?

Loga je třeba zaslat ve vektorovém formátu. Jsou to soubory s příponami .ai (Adobe Illustrator), .eps, .cdr (CorelDRAW), .pdf. Pokud máte jen soubor s příponou .jpeg či .bmp, musí být uložen v minimálním rozlišení 300 DPI.


8. Jaká je cena při menším odběru než-li 5 ks?

V případě, že si zákazník objedná méně než 5 ks, je mu účtováno 150 Kč ke každému ks za kusovou výrobu.


9. Jaký je rozdíl mezi sešívaným a sublimačním dresem?

Sublimační dres, resp. jeho konečný design, je dosažen potištěním bílé látky při teplotě 220 °C. Potisk je nehmatatelný. Sešívané dresy a jejich konečný design se dociluje sešitím dvou a více různě barevných látek. Potisk je prováděn sítotiskem a je hmatatelný. Ceny u sešívaných designů jsou na našem webu uváděny bez potisku.


10. Jsou potisky zahrnuty v ceně?

V případě sublimačních designů se nepřiplácí za potisk. Všechny potisky včetně jmenovek, čísel a jakéhokoliv počtu log při jakémkoliv počtu barev jsou v ceně.

U sešívaných dresů je nutná individuální kalkulace. Zde je nutné nejprve vytvořit návrh. Cena je stanovena v závislosti na počtu a velikosti potisků. 


11. Co je to příplatek za kusovou výrobu? Kdy se počítá a kdy ne?

S příplatkem za kusovou výrobu počítejte vždy u objednávek , kdy celkový počet jednoho typu produktu nepřesáhne 4 ks. Od 5 ti ks a více vám tento příplatek nebude účtován.U doobjednávek je příplatek paušalizován, jelikož se nemusí tvořit znovu design apod a je počítám na celou zakázku nikoliv na 1 ks.
.
Tzn. například:
ad 1/ objednáváte  3 ks dresů a 2 ks trenýrek. K celkové ceně za produkty počítejte s příplatkem 5x 250 Kč + 21% DPH

ad 2/ doobjednáváte 3 ks dresů a 2 ks trenýrek. K celkové ceně za všechny tyto produkty bude účtováno 2x 250 Kč + 21% DPH.
ad 3/ doobjednáváte/objednáváte 5 ks dresů. Příplatek vám účtován nebude.
ad 4/ objednáváte 4 ks pánských dresů a 1 ks dámského dresu. Dámský střih je zcela odlišný a tak je třeba počítat s kusovou výrobou.
          K celkové ceně za produkty bude tedy účtováno  5x 250 Kč+21% DPH.
ad 5/ doobjednáváte 4 ks pánských dresů a 1 ks dámského dresu. K celkové ceně za produkty bude tedy účtováno  2x 250 Kč + 21% DPH 
.


Vlastní design:

Pokud nevyhovuje Vašim požadavkům žádný z naší nabídky designů, můžete si sami navrhnout svůj vlastní, originální design. Stačí nám jakoukoliv formou načrtnout nebo jen popsat, jak by měl zhruba Váš design vypadat, a my Vám v našem grafickém studiu vytvoříme profesionálně zpracovaný náhled, který Vám zašleme na posouzení.
Toto vše při odběru nad 5 ks ZDARMA!!!

 Pokud máte jiný dotaz, můžete nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo na Skype (nick: dokkas1).