Zákaznická linka: +420 603 528 668
Košík je prázdný

Cyklistické kalhoty krátké CK 3

835 Kč s DPH 690 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 5 ks za 835 Kč s DPH (690 Kč bez DPH) kus
Cena včetně libovolného množství vašich potisků!
Barevnou kombinaci upravíme dle vašich požadavků!
  • Vlastní design

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

835 Kč s DPH 690 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 835 Kč s DPH (690 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Cyklo kalhoty CK 3 s podkovou a šlemy s možností aplikace tisku na přední část stehen. Oranžová plocha může být doplněna o Vaše motivy,loga či nápisy a to v libovolném počtu bez navýšení ceny. Na vyžádání můžeme potisknout i černé plochy. Individuální cenová kalkulace. V ceně je započítána i dámská či pánská profi vložka. Barevnost Vám zdarma upravíme na Vaše přání. V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit materiál, střihové provedení (dámské pánské), styl písma, styl čísel,zvolit počet ks a velikosti. Systém na základě zvolených prvků vytvoří cenovou kalkulaci. V ceně je libovolný počet čísel, vašich log a reklam.
Cyklistické kalhoty krátké CK 3
Cyklistické kalhoty krátké CK 3

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 668.

* Povinná pole

© 2006 - 2018 DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.