Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Dámské elastické kalhoty 4Drun Women

750 Kč s DPH 620 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 1 053 Kč s DPH (870 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 5 ks za 750 Kč s DPH (620 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 30 ks za 726 Kč s DPH (600 Kč bez DPH) kus a ušetříte 4%
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!
• Lze kombinovat na pánský, dámský a dětský střih
  • EK 4Drun kratke
  • Vlastní design

Více o jednotlivých materiálech naleznete zde.

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

750 Kč s DPH 620 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 750 Kč s DPH (620 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Limitovaná edice v barvách běžeckého závodu 4Drun. Kalhoty jsou potištěny sublimační technologií s originálním vzpomínkovým vzorem ku příležitosti prvního ročníku. Zaběhni si 4Drun v originálním oblečení z limitované edice a uchovej si tak vzpomínku na účast při této začínající sportovní tradici. Moderní oblíbený střih kalhot dokonale zvýrazní ženské křivky. Můžete volit střih s dlouhými či 3/4 nohavicemi. U elastických kalhot musíme upozornit na nutnost správné volby velikosti. Pokud zvolíte větší velikost nebude využita elasticita materiálu. Pokud naopak zvolíte moc malou velikost, budou kalhoty příliš napnuté a může dojít k průsvitu bílé vrstvy materiálu. Pro výrobu kalhot používáme materiál GIGA ELASTIC, což je dvouvrstvá elastická pletenina s přídavkem PU (lycra nebo elastan). Doporučujeme i italský materiál ELASTIC EXTRA. Výrobky z tohoto materiálu perfektně kopíruji křivky těla. Speciální konstrukce materiálu umožňuje jeho využití při výrobě oděvů, které mají při roztažení materiálu relativně malý průsvit. Materiál dává výrobkům příjemný pocit měkkosti. V ceně produktu je započítán libovolný počet potisků.

Dámské elastické kalhoty 4Drun Women
Dámské elastické kalhoty 4Drun Women
Dámské elastické kalhoty 4Drun Women
Dámské elastické kalhoty 4Drun Women

Rychlý dotaz

Vyplňte Vaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.