Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Dámské elastické kalhoty 4Drun

508 Kč s DPH 420 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 508 Kč s DPH (420 Kč bez DPH) kus
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!
  • EK 4Drun kratke
  • Vlastní design

Více o jednotlivých materiálech naleznete zde.

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

508 Kč s DPH 420 Kč bez DPH

Detaily

Limitovaná edice v barvách běžeckého závodu 4Drun. Kalhoty jsou potištěny sublimační technologií s originálním vzpomínkovým vzorem ku příležitosti prvního ročníku. Zaběhni si 4Drun v originálním oblečení z limitované edice a uchovej si tak vzpomínku na účast při této začínající sportovní tradici. Moderní oblíbený střih kalhot dokonale zvýrazní ženské křivky. U elastických kalhot musíme upozornit na nutnost správné volby velikosti. Pokud zvolíte větší velikost nebude využita elasticita materiálu. Pokud naopak zvolíte moc malou velikost, budou kalhoty příliš napnuté a může dojít k průsvitu bílé vrstvy materiálu. Pro výrobu kalhot používáme materiál GIGA ELASTIC, což je dvouvrstvá elastická pletenina s přídavkem PU (lycra nebo elastan). Doporučujeme i italský materiál ELASTIC EXTRA. Výrobky z tohoto materiálu perfektně kopíruji křivky těla. Speciální konstrukce materiálu umožňuje jeho využití při výrobě oděvů, které mají při roztažení materiálu relativně malý průsvit. Materiál dává výrobkům příjemný pocit měkkosti. V ceně produktu je započítán libovolný počet potisků.

Dámské elastické kalhoty 4Drun
Dámské elastické kalhoty 4Drun
Dámské elastické kalhoty 4Drun

Rychlý dotaz

Vyplňte Vaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.