Zákaznická linka: +420 603 528 667
Košík je prázdný

Dres Trénink Color s potiskem loga

363 Kč s DPH 300 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 5 ks za 363 Kč s DPH (300 Kč bez DPH) kus
  • Trénink logo 1a
  • Trénink logo 1b
  • Trénink logo 1c
  • Trénink logo 1d
  • Trénink logo 1e

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde.

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

363 Kč s DPH 300 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 363 Kč s DPH (300 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Jednobarevný dres Trénink Color je vyroben z materiálu 210 g/m2 .

Na dres lze umístit digitálně tištěný potisk. Upozorňujeme však, že v případě digitálně tištěného potisku lze užít pro tisk loga a čísla pouze černou barvu. Pokud požadujete bílý potisk nebo vícebarevné logo, je třeba použít sítotisk či flock. V tomto případě je nutná individuální kalkulace na základě zaslaných log a dalších podkladů.

V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit variantu umístění a předpokládané množství potisků. Systém na základě zvolené varianty vytvoří cenovou kalkulaci.

Dres Trénink Color s potiskem loga

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2021 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.