Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Elastické kalhoty Color

460 Kč s DPH 380 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 762 Kč s DPH (630 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 5 ks za 460 Kč s DPH (380 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 30 ks za 448 Kč s DPH (370 Kč bez DPH) kus a ušetříte 3%
• Lze kombinovat na pánský, dámský a dětský střih
  • Pro 1a
  • Pro 1b

Více o jednotlivých materiálech naleznete zde.

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

460 Kč s DPH 380 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 460 Kč s DPH (380 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

U těchto kalhot není možný žádný potisk. Pokud požadujete loga či nápisy doporučujeme variantu DUO SUBLI nebo 100% Digitálně tištěné elastické kalhoty (SUBLI) Pro výrobu kalhot používáme materiál GIGA ELASTIC. Dvouvrstvá elastická pletenina s přídavkem PU (lycra nebo elastan). Vlastnosti materiálu: - výrobky z tohoto materiálu perfektně kopíruji křivky těla - speciální konstrukce materiálu umožňuje jeho využití při výrobě oděvů, které při roztažení materiálu mají relativně malý průsvit - materiál dává výrobkům příjemný pocit měkkosti. V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit počet ks na dané velikosti.
Elastické kalhoty Color

Rychlý dotaz

Vyplňte Vaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.