Zákaznická linka: +420 603 528 667
Košík je prázdný

Elastické kalhoty Duo Subli

605 Kč s DPH 500 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 908 Kč s DPH (750 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 5 ks za 605 Kč s DPH (500 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 30 ks za 581 Kč s DPH (480 Kč bez DPH) kus a ušetříte 4%
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!
  • Vlastní design

Více o jednotlivých materiálech naleznete zde.

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

605 Kč s DPH 500 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 605 Kč s DPH (500 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Elastické kalhoty s možností potisku bočního pásu. Pás lze přizpůsobit designu dresu, potisknout nápisy popř. logy. Pro výrobu kalhot používáme materiál COOL-SPORT FIT-ELASTIC. Dvouvrstvá elastická pletenina s přídavkem PU (lycra nebo elastan). Vlastnosti materiálu: - výrobky z tohoto materiálu perfektně kopíruji křivky těla - speciální konstrukce materiálu umožňuje jeho využití při výrobě oděvů, které při roztažení materiálu mají relativně malý průsvit - materiál dává výrobkům příjemný pocit měkkosti. V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit materiál, střihové provedení, styl písma, styl čísel,zvolit počet ks a velikosti. Systém na základě zvolených prvků vytvoří cenovou kalkulaci.
Elastické kalhoty Duo Subli

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2021 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.