Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Brankářské trenýrky Color

303 Kč s DPH 250 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 303 Kč s DPH (250 Kč bez DPH) kus
  • Černé

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde.

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

303 Kč s DPH 250 Kč bez DPH

Detaily

Brankářské trenýrky jsou vyrobené z materiálu vyšší hustoty, který je odolný proti oděru. Materiál svými vlastnostmi zajišťuje i ochranu po celé délce nohou až ke kyčlím. Tento efekt je posílen o molitanové vyztužení v boční části stehen a dalším na kolenou, jehož provedení je specifické a pečlivě vytvarováno tak, aby nikterak nebránilo pohybu brankáře. Provedení výplní si můžete zvolit v našem konfigurátoru. Trenýrky lze dodávat i bez výplní.
Brankářské trenýrky Color
Brankářské trenýrky Color

Rychlý dotaz

Vyplňte Vaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.