Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Funkční komplet TOP PLUS

932 Kč s DPH 770 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 932 Kč s DPH (770 Kč bez DPH) kus
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!
  • Vlastní

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde.

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

932 Kč s DPH 770 Kč bez DPH

Detaily

Funkční komplet z vysoce elastického materiálu, který zajišťuje perfektní kopírování křivek těla. Díky svým vlastnostem zajišťuje přenos potu na povrch, kde se vlhkost rozprostře a rychle odpaří. Tělo tak zůstává v suchu. U DDsport máte jedinečnou možnost vytvořit funkční triko s originálními nápisy a motivy Vašeho týmu. Možnost dodání od dětských po největší velikosti. Dodací lhůta 2 - 3 týdny. V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit materiál, střihové provedení, styl písma, styl čísel, zvolit velikosti a počet kusů. Systém na základě zvolených prvků vytvoří cenovou kalkulaci.
Funkční komplet TOP PLUS
Funkční komplet TOP PLUS
Funkční komplet TOP PLUS
Funkční komplet TOP PLUS
Funkční komplet TOP PLUS
Funkční komplet TOP PLUS

Rychlý dotaz

Vyplňte Vaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.