Zde si můžete přečíst některé ohlasy našich zákazníků. Pokud máte i Vy zájem zveřejnit své zkušenosti s naší firmou, napište nám na e-mail: ddsport@ddsport.cz

 


Dobrý den,

chtěl jsem Vám jménem svým i jménem naší školy poděkovat za Vaši práci na našich nových dresech. Myslím, že výsledek skutečně stojí za to. Musím se přiznat, že hodně předčil mé očekávání. Dresy se všem studentům i studentkám moc líbí a o to mi šlo. Barvy modrá se žlutou se velmi dobře kombinují, bílé číslo na zádech zase perfektně dres oživilo. Nejvíc se nám líbí ta dívčí varianta. Až pojedeme někam na turnaj, tak pořídím fotky a nějaké Vám pošlu do galerie. A i když prohrajeme, tak určitě budeme nejkrásnější. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přeji Vám vše dobré a ještě jednou díky za profesionální výkon Vašich zaměstnanců.

Mgr. Milan Vodička, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání Most s.r.o
 Vážení,
děkujeme  za zpracování naší zakázky (7 ks cyklistických dresů s logem větrného mlýna).“Ježíšek“ díky Vaší dobré práci
udělal radost obdarovaným a Vaší firmě dobré jméno i v Praze. Určitě zůstaneme Vašimi zákazníky i nadále.
Přejeme Vám všem zdraví,spokojenost a pohodu a firmě mnoho dalších spokojených zákazníků.
Srdečně zdraví  Kybovi z HačekDobrý den,
moc děkujem za spolupráci a výrobu nádherných dresů.

Helena Janásková, předseda Sdružení rodičů 11. ZŠ Malenovice

 Dobrý den vážení,

jakmile to bude možné a budu mít pohromadě fotografie pošlu Vám je. Rádi se zúčastníme propagace Vašich produktů, jelikož jsme s nimi nadmíru spokojeni a nejen mi jako vedení klubu, ale také rodiče a hráči (čky).
S pozdravem a přáním další spolupráce

Stanislav Mára předseda klubu, Mocní Tuleni Podbořany
 S firmou DDsport spolupracujeme myslím k vzájemné spokojenosti již několik let, a to jak na úrovni hokejbalového oddílu TJ Lokomotiva Česká Třebová, tak i našeho regionálního svazu hokejbalu, který se od 1.1.2012 přejmenoval na Regionální svaz hokejbalu Čechy-Východ. Vždy se nám při objednávce snažili vyjít maximálně vstříc. Na základě naší spolupráce nosí dresy z výrobny DDsport nejenom náš oddíl a regionální výběr U15, ale i několik dalších týmu hrajících Městskou hokejovou ligu v České Třebové a z řad hokejbalových oddílů myslím jako poslední z řady přišli svitavští Sršni, kteří nově vznikli na podzim roku 2011. Na základě této velmi dobré spolupráce doporučujeme rádi tuto rodinnou firmu i dalším nejen nově vznikajícím klubům v našem regionu, ale i mimo něj.

Předseda hokejbalového regionu Čechy-Východ a manažer TJ Lokomotiva Česká Třebová, BADZIK Jaroslav


Dobrý den,

sice jsme dresy od Vás dostali již nějaký ten měsíc zpět, ale držím se pravidla lépe později, než-li vůbec. Proto bych Vám chtěl dodatečně poděkovat za vaši práci, zejména pak grafikovi Jirkovi Tománkovi. I přesto, že naše zakázka byla komplikovaná na celkovou přípravu, vycházeli jste mi vstříct a trpělivě jste mi posílali nové a nové návhry upravené, dle mých nápadů a
připomínek, které se často týkaly i nepatrných detailů, zároveň jste mi však dokázali poradit a upozornit mě na věci, které v návrhu neladí. Také si velmi cením zapůjčení velikostních vzorků, které jste i speciálně pro nás vyrobili s různými límečky a provětráním. Na základě těchto vzorků jsme si mohli poměrně přesně ujasnit, co chceme a co nikoliv.Díky Vám a Vašemu osobnímu přístupu vznikly unikátní dresy, s kterými jsem velmi spokojen a bude-li v budoucnu někdo v mém okolí chtít také vyrobit dresy pro svůj tým, nebudu se ostýchat dopoučit mu Vaši společnost DDSport.

Přeji hezký den

Kamil Toužimský


 
Dobrý den,

posílám foto nejmladších minižákyň VALOSUN Brno v dresech vyrobených u vás v DDsport, pokud by jste chtěli foto dát do fotogalerie. S dresy jsme moc spokojeni, děkujeme. Pokud by bylo potřeba dodělat reklammní logo, ozval bych se. Přeji příjemný den.

Petr Mazálek,Valosun Brno (Basketbal)

 


 

Dobrý den,
v prvé řadě bych chtěl Vaší firmě poděkovat za zhotovení nádherných dresů pro tým HC Fire Dragons 2011. Dále mám na Vás prosbu, potřeboval bych dodělat ještě tři dresy. První dres by byl velikosti L s číslem 74 na zádech, druhý velikost 3XL a číslo 72 a třetí dres velikost 2XL a číslo 75. Děkuji a těším na další spolupráci s Vaší firmou.

S pozdravem

Bc. Jan Loužecký, HC Fire Dragons 2011 (Hokej)

 


 

Dobrý den celému kolektivu,
tímto bychom ctěli poděkovat celému Vašemu kolektivu za perfektně odvedenonou práci a vyjádřit naše nadšení a spokojenost s dresy, které jsme si nechali zhotovit od Vaší společnosti. S dresy je radost hrát jak pro jejich krásu, tak jejich funkčnost. Bylo radostí v dresech odehrát celodenní volejbalový turnaj v téméř 30 °C vzhledem k jejich funkčnosti a ještě navíc vzbuzovat obdiv u ostatních týmů krásou dresů.

Moc děkujeme a vyjadřujeme neskutečnou spokojenost s dresy od Vás. Vaši firmu budeme preferovat a rádi doporučíme ostatním týmům i jednotlivcům.
V příloze Vám zasíláme foto našeho mužstva a budeme rádi za jeho umístění na Vašem webu.

Josef Velát, SK Plzeň Bolevec (Volejbal)

 


 

Dobrý den, děkuji za včasné doručení objednavky dresu pro Fbk Aliens Těrlicko vaše dresy předčily naše očekavaní.

Josef Veselý, Fbk Aliens Těrlicko