Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Nové produkty

Sportovní dresy na zakázku s 30 letou tradicí

Navrhujeme a vyrábíme kvalitní sportovní dresy na zakázku za příznivé ceny. Jsme přední český výrobce dresů a sportovního oblečení, které pro Vás vyrábíme více než 30 let. Naše zkušenosti s výrobou jsou rozsáhlé a tak jsme schopni vyrobit dresy na míru pro jakýkoliv sport.  

Specializujeme se především na fotbalové dresyhokejové dresy a hasičské dresy. Mimo sportovních dresů najdete v naší nabídce také týmové oblečení a mnoho dalšího jako jsou reklamní potisky. Kromě výroby dresů se také zaměřujeme na vývoj střihů a materiálů, který konzultujeme a testujeme s předními sportovními kluby

Oblíbenou službou je možnost přizpůsobení grafiky dresů na přání zákazníka. Umístíme na dresy loga klubů, sponzorů i jména hráčů. Upravíme design dresů podle klubových barev a to při zachování ceníkové ceny. Součástí našich služeb je také práce grafického studia, které kromě návrhu a přizpůsobení designu dresů a sportovního oblečení navrhne Vaše klubové logo. Zajistíme Vám takto na míru komplexní image Vašeho sportovního klubu.

Naše výrobky odpovídají profesionálním sportovním požadavkům. Dbáme na kvalitní výrobu a pestrý sortiment vzorů a designů, které Vám zaručí maximální komfort a spokojenost.  Staňte se lepším týmem a oblékejte dresy pod značkou DDsport.

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.