Zákaznická linka: +420 603 528 667
Košík je prázdný

Hygienická rouška DD

85 Kč s DPH 70 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 5 ks za 85 Kč s DPH (70 Kč bez DPH) kus
  • Bílá

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

* Povinná pole

85 Kč s DPH 70 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 85 Kč s DPH (70 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Hygienická pratelná rouška - pratelná bavlněná hygienická rouška bez ventilku proti kontaminaci výrobků (nositelem roušky). Pozor! Nejedná se o filtrační polomasku (respirátor)! Je to “netřídová rouška” a nesplňuje požadavky certifikací a norem na ochranu proti částicím, vodním a kapalným aerosolům! Rouška slouží přesně opačně než respirátor, protože respirátor chrání svého nositele před vdechnutím částic, aerosolů atd., ale rouška chrání okolí např. před možnou kapénkovou nákazou od jejího nositele! Rouška je ze 2 vrstev 100% bavlny. Roušku lze prát při 90ºC. Vhodné využití: čekárny u lékaře, do prostředků MHD apod.

Minimální počet pro zaslání: 5 ks

Hygienická rouška DD

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2021 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.