Zákaznická linka: +420 603 528 667
Košík je prázdný

IN-line kalhoty DUO SUBLI

702 Kč s DPH 580 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 1 004 Kč s DPH (830 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 5 ks za 702 Kč s DPH (580 Kč bez DPH) kus
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!
  • Vlastní design

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde.

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

702 Kč s DPH 580 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 702 Kč s DPH (580 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Boční díl kalhot je možno potisknout Vaším designem či logy a nápisy. Střih kalhot je jsme vyvíjeli ve spolupráci s předním týmem nejvyšší soutěže IHC Eagles Olomouc. Je vyvinut tak, aby co nejméně bránil v pohybu hráče. Design kalhot je dosažen sublimačním potiskem, což umožňuje splnit nejen ty nejnáročnější požadavky na barevnost, počet log a čísel, ale i možnost design jakkoliv upravit dle Vaší libosti a docílit tak naprosté originality kalhot. To vše bez navýšení ceny. Můžete si zvolit libovolné množství barev, čísel, reklam a vašich log bez navýšení ceny. Kalhoty vyrábíme od velikosti XS až po velikost XXXL. V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit styl písma, styl čísel,zvolit počet ks a velikosti. Systém na základě zvolených prvků vytvoří cenovou kalkulaci. V ceně je libovolný počet čísel, vašich log a reklam. Neváhejte a nechejte si nezávazně zkalkulovat Vaši poptávku.
IN-line kalhoty DUO SUBLI

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2021 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.