Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Týmová mikina COLOR

774 Kč s DPH 640 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 5 ks za 774 Kč s DPH (640 Kč bez DPH) kus
  • Color 1a
  • Color 1b

Více o jednotlivých materiálech naleznete zde.

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde.

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

774 Kč s DPH 640 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 774 Kč s DPH (640 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Týmové mikiny doplní vaše tréninkové vybavení a mohou být také vhodnou alternativou vycházkového oblečení. Oceníte je při všech druzích aktivního pohybu venku i v tělocvičně. Pečlivě vypracovaný střih a moderní materiály (doporučujeme zejména Dream) zajišťují pohodlí a ochranu před chladem.

V našem novém on-line systému si můžete sami jednoduše navolit střihové provedení (délku zipu, typ kapes atd.), styl písma, styl čísel, vybrat velikosti a počet kusů. U mikiny COLOR je vždy nutná individuální kalkulace pro případný potisk. Vše vám bude upřesněno v grafickém návrhu.

V případě, že máte zájem o kompletní soupravu, můžete si v záložce "související" doplnit mikinu o tepláky.

Pokud si nevyberete žádný z námi nabízených designů, navrhněte si vlastní a zašlete nám vaši představu.

Rychlý dotaz

Vyplňte Vaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.