Zákaznická linka: +420 603 528 668
Košík je prázdný

Týmová mikina COLOR

726 Kč s DPH 600 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 1 029 Kč s DPH (850 Kč bez DPH) kus
  • Kupte 5 ks za 726 Kč s DPH (600 Kč bez DPH) kus
  • Color 1a
  • Color 1b

Více o jednotlivých materiálech naleznete zde.

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

726 Kč s DPH 600 Kč bez DPH
Nakupte alespoň 5 ks pro cenu 726 Kč s DPH (600 Kč bez DPH) za kus.

Detaily

Týmové mikiny oceníte při všech druzích aktivního pohybu venku i v tělocvičně. Pečlivě vypracovaný střih a moderní materiály ( doporučujeme zvolit materiál Dream) zaručují pohodlí a ochranu před chladem. Týmová mikina doplní Vaše tréninkové vybavení popř. může být vhodnou alternativou vycházkového oblečení. V případě, že máte zájem o kompletní soupravu v záložce "související" si můžete doplnit mikinu o tepláky. U mikiny Color je vždy nutná individuální kalkulace pro případný potisk. Vše vám bude upřesněno v grafickém návrhu. V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit střihové provedení, styl písma, styl čísel,zvolit velikosti a počty ks. Systém na základě zvolených prvků vytvoří cenovou kalkulaci.

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 668.

* Povinná pole

© 2006 - 2018 DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.