Powered by Smartsupp
Proinvestujte zbylé finance ještě letos

Proinvestujte zbylé finance ještě letos

VYUŽIJTE ZBYLÉ FINANCE EFEKTIVNĚ A INVESTUJTE DO KVALITNÍCH DESIGNOVÝCH DRESŮ. Pokud vašemu sportovnímu klubu před koncem roku zůstaly nějaké finance, proinvestujte je pořízením moderních dresů či jiného týmového oblečení s vlastním potiskem. Podpořte vlastní tým a vneste mezi hráče inspirující a motivující atmosféru, která je v týmových sportech velice důležitá. A kdo nemá rád nové věci že? :-)  DDsport je český výrobce s více než 30letou tradici s výrobou dresů a sportovního oblečení všeho druhu. Každý rok vyrobí obrovské množství stylových a kvalitních dresů, přičemž celý proces probíhá pouze na území České republiky.


Velký galavečer MMA, K-1 a boxu

Velký galavečer MMA, K-1 a boxu

V Olomouci tuto neděli proběhl velký galavečer MMA, K-1 a boxu, která se uskutečnila již tuto neděli 1.10.2023 v Olomouci. A DDsport u této příležitosti nesměl chybět. Návštěvníci akce se mohli zastavit u našeho stánku a vyzkoušet si produkty a materiály vhodné nejen pro bojové sporty. Případně mohli získat cenné rady a informace od našeho týmu. Tato akce se koná tradičně v Olomouci a letos se v kleci představíli bojovníci nejen z Olomouckého SMASH GYMU, ale i světové hvězdy. Cenu pro vítěze otevíracího zápasu jsme předávali spolu s hejtmanem Olomouckého kraje panem Josefem Suchánkem.
 

9. Mistrovství světa v Kungfu/Wushu 2023 v DDsport dresech.

9. Mistrovství světa v Kungfu/Wushu 2023 v DDsport dresech.

Věděli jste, co je Wushu? Wushu, známější jako Kung-fu zastřešuje všechny čínské styly, jako ekvivalent k japonskému budó. Pestrost stylů, které jsou součástí, je velká a proto si své vybere jak divák, tak cvičící. Nelze také opomenout cvičení se zbraněmi, které je často lákadlem v čínském Wushu. Účast reprezentačního teamu na 9. Mistrovství světa v kungfu/wushu, které se konalo ve dnech 22.8.- 27.8. 2023 v Číně, Emeishan, což je jedno z míst, kde vznikly některé styly čínských bojových umění. Děkujeme za zaslané fotografie panu Stanislavovi F.
.
.

Tým IHC Nightbirds Přerov v DDsport dresech

Tým IHC Nightbirds Přerov v DDsport dresech

Jsme velice rádi, že se inline hokeji daří a opravdu nás potěšila zpráva, že tým IHC Nightbirds z Přerova patří mezi nejlepší evropské kluby inline hokeje. Tento tým dosáhl skvělého výsledku na konci dubna, kde obsadili 5. příčku na turnaji Evropské ligy v Las Palmas. K tomuto výsledku gratulujeme. Ale za co jsme ale nejvíce rádi a z čeho máme opravdu radost je to, že jejich dresy a perfektně propracované in-line kalhoty byly zpracovány a zhotoveny v naší společnosti DDsportTýmu přejeme, ať se jim daří i nadále jako tomu bylo doposud.


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

 Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Dejte jim možnost popustit uzdu svojí fantazii a nechat si vytvořit jedinečný design dle vlastních představ.U nás si můžete také zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 1000 - 5000 Kč. Stačí vyplnit jednoduchý formulář níže a my Vám dárkový poukaz zašleme spolu s platebními instrukcemi. Potěšte své známé a darujte jim skvělý dárkový poukaz na nákup sportovního oblečení v designu dle jejich představ.


Exkurze dětí z družiny ZŠ Vrbátky

Exkurze dětí z družiny ZŠ Vrbátky

Sofča, Rozárka, Honza, Štěpa, Simča, Ríša, Milda, paní učitelky a mnoho dalších ... To jsou děti z družiny ZŠ Vrbátky a všichni k nám zavítali na exkurzi do naší společnosti, kde se mohli na vlastní oči podívat na to, jak u nás vznikají grafické návrhy a jakým způsobem se tisknou do výsledné podoby. A kdo ví, třeba jsme některé dítě motivovali tak moc, že se z něj stane v budoucnosti grafik nebo tiskař 🙂 🙂 Doufáme, že si to děti a paní učitelky užili ...


Spustili jsme nový e-shop

Spustili jsme nový e-shop

Kromě samotného spuštění webových stránek jsme zároveň i spustili nové funkcionality a něteré dřívější známé funkcionality jsme se snažili pro Vás zjednodušit, aby bylo objednávání produktů co nejjednodušší a mohli jste si jakýkoliv náš produkt přizpůsobit k Vaší radosti. Navíc uvidíte i předpokládanou finální cenu, která se Vám automaticky spočítá. Doufáme, že budete s novou funkcionalitou spokojeni ...


Běžecké týmové bundy DDsport

Běžecké týmové bundy DDsport

Ať je zima, prší, či sněží,díky námi používaným materiálům se budete při sportu cítit skvěle za jakéhokoliv počasí.Vyběhněte vstříc zdravému životnímu stylu. V našich bundách můžete vyběhnout vstříc zdravému životnímu stylu, vysněné postavě, či jen prohnat vysokou po lese. Vše v jedinečném designu, který Vám náš grafik zpracuje přímo dle vašich požadavků.
 

Závěrečné slovo roku 2022

Závěrečné slovo roku 2022

Sportovci a příznivci značky DDsport Sportswear,k blížícímu se konci roku bych vám rád zrekapituloval poslední období v DDsportu a lehce přiblížil, na co se u nás můžete těšit v roce následujícím. Jak někteří dobře víte, jsme rodinná firma sportovních nadšenců, která si razí cestu tuzemským i zahraničním trhem již téměř 30 let.
  


Zbývají vašemu klubu volné finance?

Zbývají vašemu klubu volné finance?

Zbývají vašemu klubu před koncem roku ještě volné finance? Přemýšlíte, jak je vhodně proinvestovat ? Podpořte tým❗️Objednejte si nové dresy pro tým ještě před koncem roku 2022❗️Vyberte si dresy u DDsport❗️Potřebujete vyčerpat dotace nebo finance od sponzorů do konce roku 2022? Máte volné finanční prostředky a potřebujete je rychle letos utratit?
.

 


Test dresů DDsport v Karibiku

Test dresů DDsport v Karibiku

Nedávno jsme nechali v karibské oblasti prostřednictvím týmu OCR Runners Olomouc vystavit výrobky DDsport extrémním teplotám, vlhkosti, tření písku a občasné troše Piña Colady, abychom otestovali kvalitu používaných materiálů a především stálobarevnost potisků ve vysoké vlhkosti. A výsledek? Ukázalo se, že naše technologie sublimace je opravdu nepřekonatelná.
.


Spolupracujeme s Fan shopem HC Olomouc

Spolupracujeme s Fan shopem HC Olomouc

Naše výrobky můžete nyní nově najít a výhradně objednat ve Fan shopu HC Olomouc. Kolekci sportovního týmového oblečení a doplňku pro hokejové fanoušky v barvách klubu HC Olomouc. Ukaž se v kohoutích barvách! Provozovatelem fanshopu HC Olomouc je společnost HC Olomouc s.r.o.. 


Nabídka - GRAFIK(ČKA) 2D/3D

Nabídka - GRAFIK(ČKA) 2D/3D

Pro posílení našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici GRAFIK/ČKA 2D/3D. Nehledáme externí spolupráci.Vytváření návrhů a všech grafických podkladů pro schválení a následnou výrobu sportovního oblečení (dresy, teplákové soupravy, produkty pro fanoušky aj.) Příprava dat do tisku (sublimace). Zpracování podkladů pro reklamu e-mailingové kampaně 3D vizualizací produktů.
.


Dresy na šipky pozvednou vaši hru na úroveň profi hráčů

Dresy na šipky pozvednou vaši hru na úroveň profi hráčů

Hrát dobře šipky znamená podle profíků trénovat, trénovat a zase trénovat. Co ale dělat, aby nás šipky bavily ještě více? Povyšte svou hospodskou či sousedskou partu na šipkařský tým. Pořiďte si dresy na šipky.


Rashguardy a šortky pro bojové sporty

Rashguardy a šortky pro bojové sporty

Připravili jsme novinku pro bojové sporty. Jsou to exkluzivní rashguardy a šortky vyrobené ze syntetických prodyšných materiálů. Rashguardy vynikají kompresními vlastnostimi, díky kterým se chovají jako druhá kůže. Drží na svém místě a tím nepřekáží při sparingu vám ani soupeři. Materiál je velmi prodyšný a odvádí pot, čímž zachovává tělo v suchu. Rashguardy stejně jako další kompresní oblečení mají velký vliv na prevenci proti zranění svalstva. A to především tím, že svaly zahřívají a zlepšuje v nich krevní oběh. Uživatelé rashguardů potvrzují, že díky kompresnímu oblečení se zlepšil jejich výkon i regenerace po tréninku.Držte si svůj styl. Ve spolupráci s naším grafickým studiem máte možnost připravit si vlastní originální vzhled. U nás máte jistotu archivace zakázky a možnost doobjednání již od 1 ks po neomezenou dobu.
.


Fitness kolekce

Fitness kolekce

Připravili jsme novou kolekci atraktivních designů dámských topů a legín, které nekompromisně zvýrazní vaši identitu. Vyberte si pro sebe nebo váš klub atraktivní dresy na fitness z nové kolekce jaro 2021.  Dámské topy a legíny splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost,  která je důležitá pro fitness sport.