Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

 Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Dejte jim možnost popustit uzdu svojí fantazii a nechat si vytvořit jedinečný design dle vlastních představ.U nás si můžete také zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 1000 - 5000 Kč. Stačí vyplnit jednoduchý formulář níže a my Vám dárkový poukaz zašleme spolu s platebními instrukcemi. Potěšte své známé a darujte jim skvělý dárkový poukaz na nákup sportovního oblečení v designu dle jejich představ.


Exkurze dětí z družiny ZŠ Vrbátky

Exkurze dětí z družiny ZŠ Vrbátky

Sofča, Rozárka, Honza, Štěpa, Simča, Ríša, Milda, paní učitelky a mnoho dalších ... To jsou děti z družiny ZŠ Vrbátky a všichni k nám zavítali na exkurzi do naší společnosti, kde se mohli na vlastní oči podívat na to, jak u nás vznikají grafické návrhy a jakým způsobem se tisknou do výsledné podoby. A kdo ví, třeba jsme některé dítě motivovali tak moc, že se z něj stane v budoucnosti grafik nebo tiskař 🙂 🙂 Doufáme, že si to děti a paní učitelky užili ...


Spustili jsme nový e-shop

Spustili jsme nový e-shop

Kromě samotného spuštění webových stránek jsme zároveň i spustili nové funkcionality a něteré dřívější známé funkcionality jsme se snažili pro Vás zjednodušit, aby bylo objednávání produktů co nejjednodušší a mohli jste si jakýkoliv náš produkt přizpůsobit k Vaší radosti. Navíc uvidíte i předpokládanou finální cenu, která se Vám automaticky spočítá. Doufáme, že budete s novou funkcionalitou spokojeni ...


Běžecké týmové bundy DDsport

Běžecké týmové bundy DDsport

Ať je zima, prší, či sněží,díky námi používaným materiálům se budete při sportu cítit skvěle za jakéhokoliv počasí.Vyběhněte vstříc zdravému životnímu stylu. V našich bundách můžete vyběhnout vstříc zdravému životnímu stylu, vysněné postavě, či jen prohnat vysokou po lese. Vše v jedinečném designu, který Vám náš grafik zpracuje přímo dle vašich požadavků.
 

Závěrečné slovo roku 2022

Závěrečné slovo roku 2022

Sportovci a příznivci značky DDsport Sportswear,k blížícímu se konci roku bych vám rád zrekapituloval poslední období v DDsportu a lehce přiblížil, na co se u nás můžete těšit v roce následujícím. Jak někteří dobře víte, jsme rodinná firma sportovních nadšenců, která si razí cestu tuzemským i zahraničním trhem již téměř 30 let.
  


Zbývají vašemu klubu volné finance?

Zbývají vašemu klubu volné finance?

Zbývají vašemu klubu před koncem roku ještě volné finance? Přemýšlíte, jak je vhodně proinvestovat ? Podpořte tým❗️Objednejte si nové dresy pro tým ještě před koncem roku 2022❗️Vyberte si dresy u DDsport❗️Potřebujete vyčerpat dotace nebo finance od sponzorů do konce roku 2022? Máte volné finanční prostředky a potřebujete je rychle letos utratit?
.

 


Test dresů DDsport v Karibiku

Test dresů DDsport v Karibiku

Nedávno jsme nechali v karibské oblasti prostřednictvím týmu OCR Runners Olomouc vystavit výrobky DDsport extrémním teplotám, vlhkosti, tření písku a občasné troše Piña Colady, abychom otestovali kvalitu používaných materiálů a především stálobarevnost potisků ve vysoké vlhkosti. A výsledek? Ukázalo se, že naše technologie sublimace je opravdu nepřekonatelná.
.


Spolupracujeme s Fan shopem HC Olomouc

Spolupracujeme s Fan shopem HC Olomouc

Naše výrobky můžete nyní nově najít a výhradně objednat ve Fan shopu HC Olomouc. Kolekci sportovního týmového oblečení a doplňku pro hokejové fanoušky v barvách klubu HC Olomouc. Ukaž se v kohoutích barvách! Provozovatelem fanshopu HC Olomouc je společnost HC Olomouc s.r.o.. 


Nabídka - GRAFIK(ČKA) 2D/3D

Nabídka - GRAFIK(ČKA) 2D/3D

Pro posílení našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici GRAFIK/ČKA 2D/3D. Nehledáme externí spolupráci.Vytváření návrhů a všech grafických podkladů pro schválení a následnou výrobu sportovního oblečení (dresy, teplákové soupravy, produkty pro fanoušky aj.) Příprava dat do tisku (sublimace). Zpracování podkladů pro reklamu e-mailingové kampaně 3D vizualizací produktů.
.


Dresy na šipky pozvednou vaši hru na úroveň profi hráčů

Dresy na šipky pozvednou vaši hru na úroveň profi hráčů

Hrát dobře šipky znamená podle profíků trénovat, trénovat a zase trénovat. Co ale dělat, aby nás šipky bavily ještě více? Povyšte svou hospodskou či sousedskou partu na šipkařský tým. Pořiďte si dresy na šipky.


Rashguardy a šortky pro bojové sporty

Rashguardy a šortky pro bojové sporty

Připravili jsme novinku pro bojové sporty. Jsou to exkluzivní rashguardy a šortky vyrobené ze syntetických prodyšných materiálů. Rashguardy vynikají kompresními vlastnostimi, díky kterým se chovají jako druhá kůže. Drží na svém místě a tím nepřekáží při sparingu vám ani soupeři. Materiál je velmi prodyšný a odvádí pot, čímž zachovává tělo v suchu. Rashguardy stejně jako další kompresní oblečení mají velký vliv na prevenci proti zranění svalstva. A to především tím, že svaly zahřívají a zlepšuje v nich krevní oběh. Uživatelé rashguardů potvrzují, že díky kompresnímu oblečení se zlepšil jejich výkon i regenerace po tréninku.Držte si svůj styl. Ve spolupráci s naším grafickým studiem máte možnost připravit si vlastní originální vzhled. U nás máte jistotu archivace zakázky a možnost doobjednání již od 1 ks po neomezenou dobu.
.


Fitness kolekce

Fitness kolekce

Připravili jsme novou kolekci atraktivních designů dámských topů a legín, které nekompromisně zvýrazní vaši identitu. Vyberte si pro sebe nebo váš klub atraktivní dresy na fitness z nové kolekce jaro 2021.  Dámské topy a legíny splňují všechny požadavky na funkčnost a pohodlnost,  která je důležitá pro fitness sport.