Powered by Smartsupp
DDsport v praxi - referenční video našich zákazníků

DDsport v praxi - referenční video našich zákazníků

DDsport se zabývá výrobou dresů, které splňují vysoké standardy kvality použitých materiálů a technologií potisku. Naše dresy nejsou jen oděvy pro sport, ale reprezentují váš tým, jeho ducha a odhodlání. Jedním z důležitých aspektů, které našim zákazníkům pomáhají při rozhodování mohou být třeba i referenční videa. Abychom vám přiblížili, jak naše dresy vypadají a fungují v reálném prostředí, připravili jsme kolekci referenčních videí našich zákazníků v dresech DDsport. Tato videa vám umožní vidět naše dresy v akci. Zákazníci ve svých referencích často zdůrazňují nejen kvalitu materiálů a skvělý vzhled ale i celkovou spokojenost s našimi službami


Tchoukballová reprezentace v dresech DDsport

Tchoukballová reprezentace v dresech DDsport

Věděli jste, že mužská tchoukballová reprezentace ziskala titul mistrů světa v Tchoukballu 2023 / kategorie Masters M40/ v dresech DDsport? V roce 2023 se svět tchoukballu obrátil k události, která zanechala trvalý otisk v historii sportu. Mužská tchoukballová reprezentace, oblékající dresy od značky DDsport, vybojovala titul mistrů světa v kategorii Masters M40, překonávající veškerou konkurenci a zdůrazňující svou nezvratnou sílu a dovednosti. Tato triumfální cesta začala dlouho před samotným turnajem. Mužstvo bylo pečlivě sestaveno z vysoce talentovaných hráčů, kteří sdíleli nejen vášeň pro tchoukball, ale také odhodlání dosáhnout maximálního výsledku v tomto náročném turnaji.


Spolupráce s házenkářským týmem Tatran Litovel

Spolupráce s házenkářským týmem Tatran Litovel

S radostí vám představujeme úžasnou spolupráci s Tatranem Litovel!  Jako dlouholetí partneři máme tu čest dodávat oblečení pro všechny kategorie tohoto házenkářského klubu. Nedávno jsme obdrželi nádherné týmové fotografie, které dokonale ilustrují soudržnost a vášeň, jež v klubu panuje. Naše spolupráce s Tatranem Litovel je dokonalým příkladem toho, jak velmi si vážíme regionálních partnerství a jak důležitá je pro nás vzájemná spokojenost. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jejich sportovní cesty a že naše házenkářské sety splňují očekávání napříč věkovými kategoriemi, což potvrzuje jejich kvalitu a funkčnost. Zvláště si ceníme pozitivní zpětné vazby ohledně možnosti doobjednání oblečení pro nové členy týmu.

Nové PROFI FONTY 2024

Nové PROFI FONTY 2024

Dobrý den, milí fanoušci a zákazníci, s radostí bychom se s vámi chtěli podělit o novinku, která dodá vašim týmovým dresům ještě více stylu a originality. Design dresu skutečně není pouze o volbě správného podkladu a barev – font, kterým jsou vyvedeny jména hráčů a čísla na zádech, hraje klíčovou roli v celkovém vyznění a může zásadně ovlivnit dojem, který dres na první pohled udělá. Právě proto jsme pro vás připravili novou kolekci fontů. Pátrali jsme, testovali a nakonec vybrali ty, které dodají vašim dresům ten správný šmrnc. Tyto fonty jsme nyní zařadili do naší stávající nabídky, abyste mohli svým dresům dodat ještě větší osobitost.


Matyáš Rejhon - vyrovnaná partie s aktuálnim vicemistrem světa

Matyáš Rejhon - vyrovnaná partie s aktuálnim vicemistrem světa

S potěšením sledujeme vzestup našeho šipkařského talentu Matyáše Rejhona! Už od mladých let jsme u jeho boku a je úžasné vidět, jak jeho tvrdá práce přináší ovoce na domácí i mezinárodní scéně. Maty je živým důkazem, že s odhodláním a správnou podporou lze dosáhnout skvělých výsledků. Maty má již za sebou i zápas s dnešním vícemistrem světa Luke Littlerem na World Masters v Assenu. Byl to nezapomenutelný zážitek a jasně ukázal jeho bojovného ducha.

Speciální nabídka: Sada 15 dresů a dres pro brankáře ZDARMA!

Speciální nabídka: Sada 15 dresů a dres pro brankáře ZDARMA!

Uchop příležitost a získej akční sadu fotbalových dresů pro svůj tým! Naše exkluzivní nabídka zahrnuje 15 kusů kvalitních dresů s možností sublimačního potisku loga, čísla a názvu týmu, které vás odliší na hřišti.Součástí setu je také 15 kusů černých trenýrek bez potisku, navržených pro maximální pohodlí a výkon. A nejlepší na tom? Přidáváme brankářský dres ZDARMA, jehož barevnost připravíme odlišně s ohledem na zvolenou barvu hráčských dresů.


Malý dárek jako poděkování za účast ve vánoční soutěži.

Malý dárek jako poděkování za účast ve vánoční soutěži.

Dobrý den vážení účastníci naší Vánoční soutěže! Nejprve bychom chtěli využít této příležitosti a upřímně poděkovat všem týmům, které se zapojily do naší fotografické soutěže. Byli jsme opravdu nadšeni z množství a kvality fotografií, které jste nám zaslali, a oceníme každou jednotlivou snahu a kreativitu, kterou jste do soutěže vložili. Je pro nás velkou ctí, že jste se rozhodli zúčastnit a podělit se s námi o momenty ze sportovního života vašeho týmu.

Přejeme krásné svátky a šťastný nový rok 2024

Přejeme krásné svátky a šťastný nový rok 2024

Na závěr roku bychom chtěli poděkovat za spolupráci všem klubům a organizacím, se kterými máme čest se podílet na nejrůznějších projektech během celého roku a také všem novým i stávajícím zákazníkům za důvěru, kterou jste do nás tento rok vložili. Velice si toho ceníme a jsme za to moc rádi. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

A proč tohle všechno děláme? Abychom se mohli věnovat tomu, co nás baví ze všeho nejvíc, a to výrobě a vývoji sportovního oblečení v originálních designech. Přejeme vám poklidný konec roku, hezké svátky a v novém roce pevné zdraví a mnoho pracovních i sportovních úspěchů.


Vánoční soutěž je tady - zašlete nám fotografii a vyhrajte.

Vánoční soutěž je tady - zašlete nám fotografii a vyhrajte.

Vyhraj pro sebe či svůj tým dárkový poukaz od DDsport v hodnotě 3 000 Kč! Vánoční soutěž s DDsportem o dárkové poukazy je tady! Nahrajte nám fotku vašeho týmu v některém z našich produktů a vyhrajte dárkový poukaz na nákup sportovního oblečení v našem e-shopu.

My vylosujeme tři  týmové fotografie a výsledky zveřejníme dne 22.12.2023 v 18:00h na webu a sociálních sítích.  Kompletní pravidla a možnost nahrání fotografie naleznete zde: https://ddsport.cz/vanocni-soutez. Moc se těšíme na vaše originální a slušivé fotografie. 


Proinvestujte zbylé finance ještě letos

Proinvestujte zbylé finance ještě letos

VYUŽIJTE ZBYLÉ FINANCE EFEKTIVNĚ A INVESTUJTE DO KVALITNÍCH DESIGNOVÝCH DRESŮ. Pokud vašemu sportovnímu klubu před koncem roku zůstaly nějaké finance, proinvestujte je pořízením moderních dresů či jiného týmového oblečení s vlastním potiskem. Podpořte vlastní tým a vneste mezi hráče inspirující a motivující atmosféru, která je v týmových sportech velice důležitá. A kdo nemá rád nové věci že? :-)  DDsport je český výrobce s více než 30letou tradici s výrobou dresů a sportovního oblečení všeho druhu. Každý rok vyrobí obrovské množství stylových a kvalitních dresů, přičemž celý proces probíhá pouze na území České republiky.


Velký galavečer MMA, K-1 a boxu

Velký galavečer MMA, K-1 a boxu

V Olomouci tuto neděli proběhl velký galavečer MMA, K-1 a boxu, která se uskutečnila již tuto neděli 1.10.2023 v Olomouci. A DDsport u této příležitosti nesměl chybět. Návštěvníci akce se mohli zastavit u našeho stánku a vyzkoušet si produkty a materiály vhodné nejen pro bojové sporty. Případně mohli získat cenné rady a informace od našeho týmu. Tato akce se koná tradičně v Olomouci a letos se v kleci představíli bojovníci nejen z Olomouckého SMASH GYMU, ale i světové hvězdy. Cenu pro vítěze otevíracího zápasu jsme předávali spolu s hejtmanem Olomouckého kraje panem Josefem Suchánkem.
 

9. Mistrovství světa v Kungfu/Wushu 2023 v DDsport dresech.

9. Mistrovství světa v Kungfu/Wushu 2023 v DDsport dresech.

Věděli jste, co je Wushu? Wushu, známější jako Kung-fu zastřešuje všechny čínské styly, jako ekvivalent k japonskému budó. Pestrost stylů, které jsou součástí, je velká a proto si své vybere jak divák, tak cvičící. Nelze také opomenout cvičení se zbraněmi, které je často lákadlem v čínském Wushu. Účast reprezentačního teamu na 9. Mistrovství světa v kungfu/wushu, které se konalo ve dnech 22.8.- 27.8. 2023 v Číně, Emeishan, což je jedno z míst, kde vznikly některé styly čínských bojových umění. Děkujeme za zaslané fotografie panu Stanislavovi F.
.
.

Tým IHC Nightbirds Přerov v DDsport dresech

Tým IHC Nightbirds Přerov v DDsport dresech

Jsme velice rádi, že se inline hokeji daří a opravdu nás potěšila zpráva, že tým IHC Nightbirds z Přerova patří mezi nejlepší evropské kluby inline hokeje. Tento tým dosáhl skvělého výsledku na konci dubna, kde obsadili 5. příčku na turnaji Evropské ligy v Las Palmas. K tomuto výsledku gratulujeme. Ale za co jsme ale nejvíce rádi a z čeho máme opravdu radost je to, že jejich dresy a perfektně propracované in-line kalhoty byly zpracovány a zhotoveny v naší společnosti DDsportTýmu přejeme, ať se jim daří i nadále jako tomu bylo doposud.


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

 Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Dejte jim možnost popustit uzdu svojí fantazii a nechat si vytvořit jedinečný design dle vlastních představ.U nás si můžete také zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 1000 - 5000 Kč. Stačí vyplnit jednoduchý formulář níže a my Vám dárkový poukaz zašleme spolu s platebními instrukcemi. Potěšte své známé a darujte jim skvělý dárkový poukaz na nákup sportovního oblečení v designu dle jejich představ.


Exkurze dětí z družiny ZŠ Vrbátky

Exkurze dětí z družiny ZŠ Vrbátky

Sofča, Rozárka, Honza, Štěpa, Simča, Ríša, Milda, paní učitelky a mnoho dalších ... To jsou děti z družiny ZŠ Vrbátky a všichni k nám zavítali na exkurzi do naší společnosti, kde se mohli na vlastní oči podívat na to, jak u nás vznikají grafické návrhy a jakým způsobem se tisknou do výsledné podoby. A kdo ví, třeba jsme některé dítě motivovali tak moc, že se z něj stane v budoucnosti grafik nebo tiskař. Doufáme, že si to děti a paní učitelky užili ...


Spustili jsme nový e-shop

Spustili jsme nový e-shop

Kromě samotného spuštění webových stránek jsme zároveň i spustili nové funkcionality a něteré dřívější známé funkcionality jsme se snažili pro Vás zjednodušit, aby bylo objednávání produktů co nejjednodušší a mohli jste si jakýkoliv náš produkt přizpůsobit k Vaší radosti. Navíc uvidíte i předpokládanou finální cenu, která se Vám automaticky spočítá. Doufáme, že budete s novou funkcionalitou spokojeni ...


Běžecké týmové bundy DDsport

Běžecké týmové bundy DDsport

Ať je zima, prší, či sněží,díky námi používaným materiálům se budete při sportu cítit skvěle za jakéhokoliv počasí.Vyběhněte vstříc zdravému životnímu stylu. V našich bundách můžete vyběhnout vstříc zdravému životnímu stylu, vysněné postavě, či jen prohnat vysokou po lese. Vše v jedinečném designu, který Vám náš grafik zpracuje přímo dle vašich požadavků.
 

Závěrečné slovo roku 2022

Závěrečné slovo roku 2022

Sportovci a příznivci značky DDsport Sportswear,k blížícímu se konci roku bych vám rád zrekapituloval poslední období v DDsportu a lehce přiblížil, na co se u nás můžete těšit v roce následujícím. Jak někteří dobře víte, jsme rodinná firma sportovních nadšenců, která si razí cestu tuzemským i zahraničním trhem již téměř 30 let.
  


Zbývají vašemu klubu volné finance?

Zbývají vašemu klubu volné finance?

Zbývají vašemu klubu před koncem roku ještě volné finance? Přemýšlíte, jak je vhodně proinvestovat ? Podpořte tým! Objednejte si nové dresy pro tým ještě před koncem roku 2022 Vyberte si dresy u DDsport. Potřebujete vyčerpat dotace nebo finance od sponzorů do konce roku 2022? Máte volné finanční prostředky a potřebujete je rychle letos utratit?
.

 

Další