Powered by Smartsupp

Při objednávání výrobků DDsport platí následující pravidla. Prosíme o jejich pozorné pročtení.


Objednávky:

Objednávky přijímáme osobně, e-mailem či přes konfigurátor našeho webu. Nejvýhodnější možností je zaslání objednávky na e-mail. Minimální množství pro objednání je 5ks!!! Lze vyrábět i od 1 ks, ale vše záleží na aktuálním stavu zakázek. Toto omezení neplatí v případě výroby celých sad, kde samozřejmě může být např. 1 ks brankařského dresu. Pro zadání poptávky zboží využijte kontaktní formulář, který je k dispozici v detailech jednotlivých produktů, nebo nás kontaktujte přímo na e-mailu ddsport@ddsport.cz.

Při konečné fázi objednávání doporučujeme přečíst sekci Jak objednat!


Ceny:

Ceny jsou uvedeny vždy v detailu produktu a platí pro základní konfiguraci výrobku (dresy s krátkým rukávem, trenýrky bez slipů atd.). Pokud se bude výsledná cena lišit (oproti ceně uvedené na internetu), sdělíme Vám ji obratem po obdržení Vaší objednávky. Pokud není výslovně uvedeno, cena u dresů je uvedena pouze za dres, trenýrky jsou prodávány jako samostatný produkt. U zboží, které se dodává obvykle po párech (štulpny, ponožky atd.), je uvedena vždy cena za pár. Ceny, které zasíláme v předběžných kalkulacích, jsou vždy bez DPH.

Všechny naše výrobky jsou na vnější, viditelné straně, označeny logotypem DDsport. V případě, že si nepřejete mít logotyp DDsport na výrobku, bude jeho výsledná cena navýšena o 150 Kč bez DPH (v případě dresu a trenýrek je příplatek brán za komplet). 


.
DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Každý klient má nárok na 2 grafické korektury vytvořeného návrhu ZDARMA v rámci jedné zakázky. V případě, že je zákazník náročnější na zpracování a požaduje více grafických úprav, účtujeme 200 Kč bez DPH za úpravu. Samozřejmě vzniknou-li nadpráce z důvodu našeho pochybení (nesprávné pochopení podkladů, umístění logotypů atd.), pak neúčtujeme nic.

V případě úprav délek jednotlivých střihů produktů si účtujeme příplatek 50 Kč/kus bez DPH.

U objednávek o celkovém odběru pod 5 ks účtujeme příplatek 250 Kč/kus bez DPH. Tento příplatek se nevztahuje na brankářské oblečení a produkty pro rozhodčí.

U objednávek cyklistických produktů o celkovém odběru pod 5 ks účtujeme příplatek 400 Kč/kus bez DPH.

U doobjednávek pod 5 ks od produktu/designu účtujeme paušální poplatek 250 Kč bez DPH za RESTART výroby.

Pokud k tisku produktů bude využito fluorescenčních barev (reflexních), účtujeme příplatek 90 Kč/kus bez DPH.

U nadměrných velikostí tzn. od velikosti 3XL /neplatí pro hokejové dresy/ účtujeme příplatek 100 Kč na kus.


.Velikosti:

Zvýšenou pozornost věnujte prosím výběru velikostí. Pokud si nejste jisti správnou velikostí dle našich velikostních tabulek, jsme schopni Vám na vyžádání zaslat velikostní vzorky (formulář). Chceme zajistit, aby byly vzorky dostupné pro všechny zákazníky ve vynikající kvalitě a stavu.

.Podmínky pro zapůjčení vzorků našich produktů:

Cílem je usnadnit vám výběr správné velikosti a materiálu pro vaše objednávky, zároveň zajistit, že naše služby jsou efektivní a přínosné pro všechny strany.

Zapůjčení vzorků je ZDARMA pro objednávky nad 5 ks od jednoho typu produktu. V tomto případě hradíte poštovné k vám (149 Kč + 21% DPH). Zpět lze vzorky doručit osobně nebo prostřednictvím vašeho poskytovatele (cena dle jeho tarifu). 

Pro menší objednávky doporučujeme využít naše velikostní tabulky, které naleznete zde (Velikostní tabulky).

Pokud plánujete objednávku mikin, teplákových bund nebo souprav, zapůjčení vzorku zpoplatňujeme částkou 1 000 Kč včetně DPH. Tato částka pokrývá i náklady na poštovné k vám. Vrácení je možné osobně nebo prostřednictvím vašeho poskytovatele služeb za cenu dle jeho tarifu.. V případě, že se rozhodnete pro následnou realizaci zakázky a vzorky nám vrátíte v původním stavu a počtu bez viditelných vad, tato částka bude odečtena z celkové ceny vaší objednávky.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaše objednávky. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit.

Vzorky prosíme vrátit na adresu DDsport Sportswear s.r.o., Dubany 199, 79812 Vrbátky,
telefon na příjemce balíku +420 603 528 667,
e-mail: vzorky@ddsport.cz.


.Termín:

Termín dodání se liší dle druhu výrobků, aktuálního zaplnění výrobních kapacit a celkového počtu objednaných kusů. U celých sad se snažíme dodávat do 2 až 3 týdnů. U kusové výroby je doba dodání delší – do 4-5 týdnů.  Pokud požadujete osobní převzetí objednávky garantujeme termín předání. Pokud zakázku požadujete zaslat garantujeme termín expedice (předání přepravní společnosti) nikoliv doručení. Za termín doručení nese odpovědnost firma PPL dle jejich obchodních podmínek.
.


Objednané zboží od firmy DDsport je možné dodat následujícími způsoby:

1. osobní odběr v sídle firmy
2. přepravní společností PPL nebo GLS


.Platba:

Pouze bezhotovostně a předem na náš účet. 

Produkty vyrobené na zakázku nemají jiného obchodního využití a obsadí na určitý čas výrobu, proto se výroba vždy a u všech objednávek hradí předem. 

Všechny objednávky jsou tedy zadány do výroby až po úhradě proforma faktury.


.Dopravné:

Doprava po ČR do druhého pracovního dne. 
Doprava na Slovensko do dvou pracovních dnů.

Dopravné na území ČR 149 Kč bez DPH.
Dopravné na Slovensko 12 € bez DPH.

Při zasílání zakázky na Slovensko doporučujeme platbu dopředu na náš slovenský účet, kde Vám nebude účtován žádný poplatek za zahraniční bankovní převod. Při tomto způsobu se cena za poštovné navyšuje na 14 € bez DPH.

Klient je vždy den před obdržením zásilky kontaktován přepravcem o čase jejího doručení.

Po odeslání objednávky Vám bude zaslán potvrzující e-mail. Pokud neobdržíte potvrzení Vaší objednávky, kontaktujte nás na ddsport@ddsport.cz nebo na tel. +420 603 528 668.

Upozorňujeme, že firma DDsport garantujeme termín expedice zakázky (předání přepravní společnosti) nikoliv doručení. Za termín doručení nese odpovědnost firma PPL dle jejich obchodních podmínek.

Jestliže v místě doručení nemáte dobré zkušenosti s firmou PPL, máte možnost si objednat vyzvednutí zakázky na naší adrese u jiného přepravce. Prosíme o tomto informujte před vystavením Proforma faktury. Nebude Vám účtováno poštovné.


.Ochrana dat:

Ochrana osobních dat – za ochranu Vašich osobních dat ručíme. Požadujeme pouze nezbytné údaje pro správné a rychlé doručení zásilky. Vaše osobní data budou sloužit pouze pro naši potřebu a neposkytneme je nikomu dalšímu.

Více informací týkajících se GDPR naleznete zde.


.Reklamace:

Reklamace a vrácení zboží se řídí platnými předpisy. Více o reklamacích se dozvíte zde.
 


Ostatní ujednání:

Veškerá loga i designy výrobní řady DDsport jsou majetkem firmy DDsport a je zakázáno jakékoliv jejich používání či rozšiřování bez svolení firmy DDsport.
Jméno DDsport je registrovaná obchodní značka a jeho vlastníkem je firma DDsport!

Firma DDsport si vyhrazuje právo jakékoliv změny bez předchozího upozornění. Platnost těchto podmínek automaticky ruší vydání podmínek nových.