Zákaznická linka: +420 603 528 667
Košík je prázdný

PROMO šaty

726 Kč s DPH 600 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 847 Kč s DPH (700 Kč bez DPH) kus
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!
  • Vlastní design

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

726 Kč s DPH 600 Kč bez DPH

Detaily

DDsport vyvinul elegantní dámské šaty s možností vlastního designu. Šaty jsou potištěny sublimační technologií, což umožňuje použití široké škály barevných variant. V ceně produktu je započítán i případný potisk log, čísel a nápisů. Jsou vyrobeny z přiléhavého materiálu Cool Sport Elastic, který v kombinaci se střihovým provedením dokonale kopíruje křivky těla. Provedení rukávů krátké, 3/4 a dlouhé. Provedení délky KLASIK a MINI. V našem novém On-line systému si můžete sami jednoduše navolit střihové provedení, styl písma, styl čísel,zvolit počet ks a velikosti. Systém na základě zvolených prvků vytvoří cenovou kalkulaci.
PROMO šaty
PROMO šaty

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2021 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.