Zákaznická linka: +420 603 528 667
Žádné položky

Průběh výroby

Zajímá Vás, co vše se musí udělat, abychom vyrobili vámi požadovaný výrobek?
Na této stránce se můžete seznámit s průběhem výroby.

K prvnímu kontaktu s námi dochází obvykle telefonicky či e-mailem. Na základě Vašich požadavků je vystavena předběžná kalkulace popř. vytvořen grafický návrh. Po obdržení Vámi vyplněného objednávkového formuláře a nezbytného odsouhlasení designu začíná samotná produkce dresů.

Grafický design musí být vypracován velmi pečlivě. Pro jistotu mnohdy zasíláme kromě makety celou grafickou předtiskovou přípravu k odsouhlasení. V případě problémů nebo nejistoty při volbě barevnosti můžeme udělat maličký vzorový nátisk na zvolený materiál a zaslat vzorek v obálce či nafotit a poslat e-mailem.

Po odsouhlasení všech náležitostí spojených právě s touto předtiskovou přípravou začíná tisk všech dresů.

Následně jsou všechny části vystříhány z role papírů.

Pro transfer tisku se musí totožné díly vystříhat i z materiálu, který si sami určíte.

střih materiálu

Po kompletaci a kontrole počtu kusů a daných dílů přichází tzv. zažehlení. Při tomto procesu se barva stává součástí materiálu. Vše probíhá při vysokých teplotách (až 220 °C).

zažehlení

Následuje samotné šití dresů. Při šití dresů vždy dbáme na kvalitu stehů a napojování designů v problematických částech. Specifickou částí dresů je límec. U nás obecně platí, že límec dělá dres. Dbáme proto na jeho velmi kvalitní provedení.

šití

Po kompletaci zakázky dochází k expediční kontrole, balení, fakturaci a vydání popř. zaslání objednávky.

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.