Zákaznická linka: +420 603 528 667
Košík je prázdný

Reflexní běžecká bunda DD CLIM

1 694 Kč s DPH 1 400 Kč bez DPH
Množstevní slevy
  • Kupte 1 ks za 1 815 Kč s DPH (1 500 Kč bez DPH) kus
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!
  • Vlastní design

Více o jednotlivých velikostech naleznete zde. Dle zvolených velikostí a počtu ks Vám upřesníme finální cenu, kterou zašleme spolu s grafickým návrhem. Konfigurátor generuje orientační cenovou kalkulaci. Formulář pro objednání velikostních vzorků naleznete zde.

Vybrat datum

Pokud chcete přidat další soubory (logo na dres, tabulka jmen apod.), nahrajte je prosím zde. Pokud chcete přidat více souborů, zabalte je prosím do archivu ZIP.

* Povinná pole

1 694 Kč s DPH 1 400 Kč bez DPH

Detaily

Reflexní běžecká bunda DD CLIM Materiál COOL-SPORT AQUA & WIND STOP se skládá ze tří vrstev, které chrání před nepříznivými povětrnostními vlivy. Vrchní vrstva chrání před deštěm. Střední vrstva - polyesterová membrána, chrání proti větru a také prostřednictvím mikro pórů dokonale odvádí pot. Gramáž: 140 g/m2 Možnost umístit kapsy či reflexní prvky dle Vašich požadavků bez navýšení ceny. Možno zakončení do úpletu či volné. Doplnění o protiskluzovou gumu na spodním lemu bundy. V ceně je libovolný počet čísel, vašich log a reklam.
Reflexní běžecká bunda DD CLIM

Rychlý dotaz

VyplňteVaše jméno a kontaktní e-mail, specifikujte Vaši poptávku a my Vám do druhého pracovního dne odpovíme s přesnou kalkulací poptávky.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. +420 603 528 667.

* Povinná pole

© 2022 Dresy DDsport.cz | Created by UP STEP, s.r.o.