Powered by Smartsupp

Schválení zakázky:

Před zahájením samotné výroby obdržíte vždy základní grafický náhled a následně výrobní náhled na předtiskovou přípravu k vašemu schválení.

Předtisková příprava slouží už jen k finální kontrole počtů, velikostí, popř. čísel a jmen. Případná reklamace veškeré grafiky (design, barevnost, loga, čísla, jména), která bude odpovídat odsouhlasené předtiskové přípravě, nemusí být uznána. Je tedy velmi důležitá pečlivá kontrola. Schválení grafického návrhu a následné předtiskové přípravy požadujeme v písemné formě (e-mailem). Dodatečné úpravy po schválení předtiskové přípravy již budou zpoplatněny (zde individuálně záleží na tom, v jaké fázi se nachází výroba).

K zahájení výroby je nutný váš písemný souhlas, vaše FAKTURAČNÍ adresa (včetně IČ) a DORUČOVACÍ adresa + TEL. ČÍSLO na osobu, která bude zboží přebírat. Bez těchto údajů nelze výrobu zahájit.

Barevnost náhledu:

Barevnost v návrhu či v předtiskové přípravě nemusí odpovídat výslednému výrobku. Zobrazení barev je závislé na výstupním zařízení (monitoru či tiskárně). Proto uvádíme barevnost dle Pantone Coated vzorníku. Pokud si nejste jistí výběrem barvy, na požádání Vám můžeme nechat vzorek barvy natisknout na zvolený materiál a poslat vám buď fotografii, nebo přímo vzorek v obálce.

Upozornění k dodaným logům:

K barevnosti vašeho loga či reklamy, které nám zašlete ve vektorové grafice (v křivkách), prosím určete ještě Pantone barvy. Jestliže Pantone barvy neuvedete, zvolíme odstíny dle loga sami a případná reklamace na tyto barvy nebude uznána. Pokud obrázek či logo zašlete v bitmapě (v rastru), tak nejsme schopni barevnost ovlivnit.

Velikosti:

Zvýšenou pozornost prosím věnujte výběru velikostí. Naše velikosti se neshodují s konfekčními velikostmi (např. u jiných vyrobců), proto pečlivě zvolte velikosti dle našich velikostních tabulek. Případná reklamace na špatný výběr velikostí nebude uznána. Pokud si nejste jisti správnou velikostí, jsme schopni Vám na vyžádání zaslat velikostní vzorky (formulář). Vzorky půjčujeme ZDARMA pouze za cenu poštovného. Tato možnost platí jen pro konečný odběr vyšší než 5 ks. Objednávka s větším počtem různých velikostí a provedením střihů bude kalkulována individuálně (dle náročnosti a konečného počtu velikostí).

Obchodní podmínky:

Před zahájením výroby doporučujeme důkladně nastudovat naše obchodní podmínky: www.ddsport.cz/obchodni-podminky