Powered by Smartsupp

Technologie používané při výrobě dresů a dalších nabízených výrobků.

Tisk:

Při výrobě digitálně tištěných dresů používáme 5 velkoplošných tiskáren značky Roland . Výrobky zažehlujeme na lisech Monti Antonio. Pro tisk používáme vysoce kvalitní barvy značky Manoukian.

Textil:

  • používáme špičkové polyesterové materiály poslední generace
  • materiály zajišťující rychlý odvod tělesné vlhkosti a následné odpařování
  • na frekventovaných místech umístěné prodyšné látky
  • pevné jádrové nitě
  • přesně padnoucí a pohodlné střihy

Další informace k materiálům můžete najít na samostatné stránce Materiály.
.

Výšivání:

Používáme vícehlavé vyšívací automaty značky INBRO, na kterých zhotovujeme kvalitní nášivky, výšivky, aplikované výšivky, plastické výšivky, výšivky v kombinaci se sublimačním tiskem (3D), a to jak na hotové výrobky – trika, čepice, šály, ručníky, bundy, svetry – tak i na různé druhy materiálu od jemných saténů až po těžké kůže či koberečky do automobilů. Výrobky a materiály na vyšívání si můžete vybrat u nás z katalogů, nebo dodat vlastní.

Programy pro přípravu designu:

Při zpracování designu pracujeme v licencovaných grafických programech Adobe Illustrator, CorelDRAW verze X9 a také Adobe Photoshop 8.

Vývoj:

Pro zajištění budoucnosti výrobků DDsport je nutné neustále konzultovat a zařazovat do výroby nové moderní prvky. Naše výrobky konzultujeme se sportovci ve všech odvětvích a snažíme se na jejich případné nápady na zlepšení či doladění našich výrobků brát zřetel. Připomínky či nápady posílejte prosím na mail dokoupil@ddsport.cz. Budeme velmi vděční za Vaši pomoc při zkvalitňování výrobků DDsport.

Sokol Františkovy Lázně Redstone Olomouc