Powered by Smartsupp

V každé naší kolekci máte možnost si daný produkt vyrobit ve vlastním originálním designu. Jednoduše nám zde nahrajte vaši představu a my vám ji vyrobíme. Kalkulaci zašleme po upřesnění požadavků a orientačnímu počtu ks. Čepice v originálním designu s vlastním motivem. Velice žádaný produkt a doplněk zimního oblečení oblíbený především u fotbalistů, hokejistů či atletů. Čepice je vyrobena z prodyšného elastického materiálu Winter Cube z rubové strany s mírným podčesem.

V každé naší kolekci máte možnost si daný produkt vyrobit ve vlastním originálním designu. Jednoduše nám zde nahrajte vaši představu a my vám ji vyrobíme. Kalkulaci zašleme po upřesnění požadavků a orientačnímu počtu ks.
.
Čepice v originálním designu s vlastním motivem. Velice žádaný produkt a doplněk zimního oblečení oblíbený především u fotbalistů, hokejistů či atletů. Čepice je vyrobena z prodyšného elastického materiálu Winter Cube z rubové strany s mírným podčesem. Potisk možný v designu týmového oblečení.
.
Vše si ještě společně schválíme před započetím výroby. Vaše grafika bude jen vaše a budete mít tak zajištěnou originalitu vašeho produktu. Dál váš nápad nikde šířit nebudeme. Ideálním formátem pro nás jsou vektory tzn. křivky tedy formáty .ai,.eps,.pdf,.cdr
.... číst více

Týmové čepice - vlastní design


• Vlastní design na míru.
• Cena včetně libovolného množství Vašich potisků!
• Barevnou kombinaci upravíme dle Vašich požadavků!

Upřesněte výběr produktu

Varianta neexistuje
Týmová čepice - vl. design
Týmová čepice - vl. design

.Chcete se dozvědět více informací?
Zobrazení více informacíInformace o materiálech


Velikost Dostupnost 1 - 4 ks bez DPH 5 - 30 ks bez DPH 31 - 100 ks bez DPH Množství ks
4 - 6 týdnů 485 Kč 235 Kč 225 Kč
4 - 6 týdnů 485 Kč 235 Kč 225 Kč
4 - 6 týdnů 485 Kč 235 Kč 225 Kč
4 - 6 týdnů 485 Kč 235 Kč 225 Kč
Cena za kus (bez DPH) 0 / ks
Doplňkové příplatky (bez DPH) 0 / ks
Cena/ks vč. doplňků (bez DPH) 0 Kč / ks
Množství (celkem) 0 ks
CENA CELKEM 0 bez DPH
(
0 s DPH )